REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Czy to koniec kariery popularnego youtubera? OjWojtek pisze, że to jego ostatni projekt

Wiele sukcesów i głośne materiały, o których pisały wszystkie media. Stworzył nieprawdziwą federację, ujawnił oszustwa reklamodawców w gazetkach, pokazał, jak chętnie niektórzy influencerzy wypromują nieistniejący scam, jeżeli tylko zaproponowana im zostanie wystarczająco wysoka kwota. Wszystko w celach pokazania smutnej prawdy. Jego powrót jako samodzielny twórca na platformie był niezwykle efektowny i efektywny. Dlaczego zatem tak popularny youtuber ogłasza koniec kariery?

20.02.2024
14:26
ojwojtek czy to koniec kariery na youtube
REKLAMA

Na YouTube w ostatnich latach trafiają coraz to nowsze projekty na ogromną skalę. Twórcy wkładają w swoje przedsięwzięcia więcej pieniędzy i pracy, zbliżając się niektórymi formatami nawet do programów telewizyjnych. Niektórzy z nich zajmują się także tematami bardzo kontrowersyjnymi i szkodliwymi, które towarzyszą nam w codziennym funkcjonowaniu od wielu lat, a jednak nigdy nie przyjrzeliśmy im się bliżej i nie zobaczyliśmy, jak wstrętne tajemnice się za nimi kryją. Tak było w przypadku reklam nieskutecznych i bardzo drogich produktów w gazetkach dostępnych na każdym kroku, oszukujących głównie seniorów. Twórcą, który nagłośnił sprawę jest popularny youtuber OjWojtek (Wojtek Przeździecki), który aktualnie zapowiedział koniec swojej kariery.

REKLAMA

Więcej na temat tego, co dzieje się na YouTubie, czytaj na łamach Spider's Web:

Dlaczego OjWojtek chce zakończyć karierę?

Taki ruch popularnego youtubera ciężko było przewidzieć. Niedawno na jego kanale mogliśmy śledzić serie ze Stanów Zjednoczonych oraz z Chin. OjWojtek nie mógł także narzekać na wyświetlenia, ponieważ jego materiały praktycznie w każdym przypadku przekraczały liczbę 300 tys. odtworzeń. Ostatnie filmy nie były co prawda projektami na ogromną skalę w stylu tych, do których twórca zdążył już przyzwyczaić swoich widzów. Jednak nadal nie odbiegały aż tak bardzo od tego, co mogliśmy oglądać wcześniej. Wciąż zachowana była tematyka podróży, uczestnictwa w dość nietypowych zagranicznych wydarzeniach oraz zagłębiania się w dziwne kulturowe zwyczaje. Coś jednak poszło nie tak, a widzowie zaczęli to wytykać twórcy w komentarzach pod filmami.

Koniec kariery popularnego youtubera OjWojtka?

OjWojtek w ostatnim czasie prowadził daily, co oznacza, że odcinki na jego kanale pojawiały się codziennie. Przerwał tę serię na rzecz krótkiego ogłoszenia, w którym mówi o tym, że jego najnowszy projekt będzie ostatnim. Mowa tutaj o kolejnym daily, tym razem mającym trwać pół roku. Popularny youtuber przyznał, że poprzednia próba była wykonana zbyt szybko i nie spełniała nawet jego oczekiwań i standardów. Jak na razie mamy tylko drobną zapowiedź filmów dotyczących pobicia rekordu Guinnessa. Jakiego? Jeszcze nie wiadomo.

Koniec kariery popularnego youtubera OjWojtka?
REKLAMA

OjWojtek standardy ma wysokie. Na tyle, że z pewnością ciężko mu już za każdym razem dosięgać do własnego poziomu. To presja, którą nałożyli na niego nie tylko wiecznie spragnieni przełomowego materiału widzowie, ale też on sam. Mamy nadzieję, że nadchodzący projekt nie będzie jednak ostatnim w karierze popularnego youtubera. Byłaby to duża strata.

Aktualnie czekamy na komentarz Wojtka w tej sprawie. Artykuł zostanie zaktualizowany, jak tylko go otrzymamy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA