REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Doom, Tomb Raider, Assassin's Creed i wiele więcej. Ruszyła promocja na gry w Biedronce na konsole i PC

W miniony weekend przywitaliśmy już chyba na dobre temperatury w okolicy zera, w niektórych regionach Polski spadł też pierwszy śnieg. Jeśli nie macie pomysłu, co zrobić z długimi wieczorami, z pomocą może przyjść najnowsza promocja w Biedronce.

19.11.2018
11:42
Biedronka promocja na gry
REKLAMA
REKLAMA

Sieć dyskontów przyzwyczaiła już swoich klientów do atrakcyjnego wyboru literatury. Jak się okazuje, nie samą książką jednak człowiek żyje, więc w tym tygodniu Biedronka proponuje szeroką ofertę gier na konsole i komputery. Wszystkie pozycje zostały podzielone między trzy kategorie cenowe.

Promocja na gry za 39,99 zł – na co warto zwrócić uwagę?

Lords of the Fallen

promocja na gry class="wp-image-223532"

Utrzymany w mitycznych klimatach RPG skupia się wokół walki, kompletowania ekwipunku i rozwijaniu postaci. Gracz porusza się w mitycznej, starożytnej krainie, w której ludzkość zbuntowała się przeciw swojemu bogu i zdołała go zgładzić. Ciało boga utworzyło łańcuch górski, który oddzielił sobą magów i wojowników. Gra jest sprzedawana w Biedronce w wersji na konsolę Xbox One.

Doom

promocja na gry class="wp-image-223535"

Czwarta odsłona kultowej serii miała być według twórców powrotem do korzeni z pierwszej części i jednocześnie stanowić swego rodzaju reboot. Za powstanie gry są odpowiedzialni twórcy pierwowzoru z 1993 roku. Gracz wciela się tutaj w samotnego komandosa, który zostaje wysłany do bazy wojskowo-badawczej należącej do korporacji UAC na Marsie. Tam musi stawić czoła przeróżnym  przeciwnościom i potworom. W cenie 39,99 zł dostaniemy wersję na komputery, natomiast posiadacze PlayStation 4 i Xbox One będą musieli dopłacić do gry jeszcze 20 złotych.

Wolfestein: The Old Blood

promocja na gry class="wp-image-223538"

Mimo że gra promowana jest jako dodatek do Wolfestein: The New Order, to jednak jest samodzielną propozycją, w którą możemy grać, nawet jeśli nie mieliśmy wcześniej w rękach podstawowej wersji. Osadzona w 1946 roku jest prequelem do The New Order i opowiada o czasach, w których naziści są o krok od wygrania II wojny światowej. Rozgrywka podzielona jest na dwie części, które mają swoją oddzielną fabułę i zadania do wykonania. Gra jest dostępna w Biedronce w wersji na komputery.

Promocja na gry za 59,99 zł – co warto kupić?

Tomb Raider: Definitive Edition

promocja na gry class="wp-image-223544"

Kim była Lara Croft, zanim stała się najsłynniejszą w historii gier poszukiwaczką przygód? Na to pytanie ma odpowiedzieć swoisty restart kultowej serii gier Tomb Raider, w której gracze wcielają się w młodą dziewczynę. Akcja gry rozpoczyna się w momencie, gdy statek badawczy, na którym przebywa Lara Croft, rozbija się w trakcie potężnego sztormu. Sama badaczka zostaje wyrzucona na brzeg tajemniczej wyspy niedaleko wybrzeży Japonii, aby przeżyć, musi wcielić się nie tylko w rolę łowcy, ale także uchronić się przed czyhającymi na nią niebezpieczeństwami. W tej kategorii cenowej dostaniemy grę w wersji na Xbox One i PlayStation 4.

The Elder Scrolls V: Skyrim

promocja na gry class="wp-image-223547"

Kolejne działo uznanego studia Bethesda Softworks to cRPG, w którym znów przenosimy się na kontynent Tamriel do krainy pradawnej rasy smoków. Akcja gry toczy się 200 lat po poprzedniej części. Gracze wcielają się w jednego z ostatnich łowców smoków, gdy okazuje się, że smoki znów zaczynają zagrażać krainie. The Elder Scrolls V: Skyrim dostaniemy w Biedronce w wersji na PlayStation 4.

Prey

promocja na gry class="wp-image-223550"

W grze wcielamy się w bohatera Morgan Yu, który, w zależności od preferencji gracza, może być kobietą lub mężczyzną. Postać jest częścią projektu naukowego, w którym dokonywane są próby ulepszenia ludzi. Akcja gry rozpoczyna się w 2032 roku, kiedy to budzimy się na stacji kosmicznej Talos 1, która z niewyjaśnionych przyczyn trafiła w ręce agresywnej rasy obcych. W Biedronce grę dostaniemy w wersji na komputery.

Promocja na gry za 74,99 zł – które warto kupić?

Far Cry Primal

promocja na gry class="wp-image-223553"

Kolejna z serii gier Far Cry przenosi gracza do epoki kamienia łupanego. W grze wcielamy się w Takkara, myśliwego, który samotnie musi odnaleźć się w groźnej epoce. Pierwszorzędnym celem w grze jest stworzenie nowego plemienia i zapewnienie mu bezpieczeństwa do rozwijania się. Ta wypełniona akcją gra dostępna jest w Biedronce w wersji na komputery.

Assassin’s Creed: Rogue Remastered

promocja na gry class="wp-image-223556"

W dyskoncie dostaniemy również odświeżoną wersję gry z jednego z najpopularniejszych cyklów na świecie. Premiera Assassin’s Creed: Rogue odbyła się w 2014 roku, a w 2018 roku doczekała się odświeżenia. Akcja gry toczy się w połowei XVIII wieku podczas Wojny Siedmioletniej. Głównym bohaterem jest Shay Patrick Cormac, członek legendarnego bractwa Asasynów, który jednak buntuje się przeciw wyznawanym do tej pory zasadom i postanawia przejść na drugą stronę konfliktu. Gra jest dostępna w Biedronce w wersji na PlaStation 4 oraz Xbox One.

For Honor

promocja na gry class="wp-image-223559"

For Honor to zeszłoroczna, brutalna gra osadzona w para-historycznych realiach. Fabuła toczy się w alternatywnym świecie inspirowanym średniowieczem, w którym toczy się konflikt pomiędzy trzema frakcjami. Dzieło Ubisoft kładzie szczególny nacisk na rozgrywkę wieloosobową. W Biedronce grę dostaniemy w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Do kiedy trwa promocja?

REKLAMA

Promocja trwa od dziś, poniedziałku 19 listopada, do niedzieli 2 grudnia.

Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie na stronie internetowej Biedronki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA