REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Przesuń się "Barbenheimer", nadchodzi "Saw Patrol". Ktoś tu zasłużył na podwyżkę

Oto crossover, którego nikt się nie spodziewał, ale każdy potrzebował. Znana z "Piły" marionetka postanowiła zagrać w swoją morderczą grę z uroczymi pieskami z "Psiego Patrolu". Osoba odpowiedzialna za marketing 10. części serii krwawych horrorów właśnie zapracowała sobie na solidną podwyżkę.

18.08.2023
9:52
saw patrol premiera piła psi patrol
REKLAMA

Już jakiś czas temu internauci namaścili "Saw Patrol" na nowego "Barbenheimera". Bo już niedługo tego samego dnia na ekrany kin wejdą dwie kolejne duże premiery, które bardziej się od siebie różnić nie mogą. Jedna to krwawy horror tylko dla dorosłych, a drugi to z kolei animacja dla dzieci. W "Pile X" John Kramer torturuje lekarzy, podczas gdy w "Psim Patrolu: Wielkim filmie" - szczeniaki zyskują supermoce, żeby skutecznie walczyć z superzłoczyńcami. Mówiąc wprost: w box offisie produkcja oblewająca widzów krwią zetrze się z tytułem atakującym nas słodyczą.

Który film wygra pojedynek w box offisie? Tutaj nie ma wątpliwości: będzie to "Psi Patrol", bo przecież skierowany jest do szerszego grona odbiorców i dzieciaki na całym świecie namówią rodziców, żeby kupili bilet (i popcorn oczywiście). Ikonie "Piły" to jednak nie przeszkadza. Billy - ta marionetka - cieszy się, że najnowsza odsłona serii zadebiutuje razem z popularną bajką.

Czytaj także:

REKLAMA

Saw Patrol - pomysłowa promocja Piły

W mediach społecznościowych "Piły" pojawiło się zdjęcie, na którym Billy w charakterystyczny dla siebie sposób (nie)pomaga szczeniakom z "Psiego Patrolu" wydostać się z labiryntu. Jak zdążył zauważyć jeden z internautów, ktokolwiek wpadł na pomysł tego wpisu, zasłużył sobie na podwyżkę.

Saw Patrol - Piła X - Psi Patrol: Wielki Film

Internauci szybko podjęli temat i postanowili zagrać w zaproponowaną w ten sposób grę. W komentarzach pod postem czytamy bowiem:

O nie, Billy blokuje wszystkie wyjścia

To tylko szczeniaczki, Billy

Billy nikogo nie oszczędza

REKLAMA

Niestety, podwójnym seansem "Saw Patrolu" pod koniec przyszłego miesiąca Polacy nie będą mogli się cieszyć. Chociaż światowe premiery obu filmów zaplanowano na 29 września, w naszym kraju tego dnia na ekrany kin wejdzie tylko "Piła X". "Psi Patrol: Wielki film" pojawi się dwa tygodnie później - 13 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA