REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Straciła milion obserwujących w miesiąc. Fani są wściekli na Kylie Jenner

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Internetowa drama, która rozgrywa się między Seleną Gomez, Hailey Bieber i Kylie Jenner, właśnie zbiera swoje pokłosie. A co może bardziej uderzyć w celebrytki niż utrata followersów na Instagramie? Podczas gdy Selena na dramie zyskała, deklasując Kylie i zajmując pierwsze miejsce wśród najczęściej obserwowanych kobiet na Instagramie z wynikiem ponad 390 milionów, Jenner spadła na drugie miejsce z dość mocnym hukiem.

01.03.2023
11:35
selena gomez kylie jenner drama
REKLAMA

Historia jest dosyć długa, bo jej początek sięga aż do związku Seleny Gomez i Justina Biebera - wtedy gwiazdki Disneya i kanadyjskiego piosenkarza, w którym zakochana była każda nastolatka. Po ich rozstaniu, a w końcu ślubie Biebera z Hailey Baldwin, internet podzielił się na dwa obozy: team Selena i team Hailey, przy czym zwolenników tej pierwszej było zdecydowanie więcej. Żonie Biebera zarzucano, że ukradła Selenie chłopaka, a także, że naśladuje ją na każdym kroku. Były to jednak luźne teorie, które krążyły w TikTokowej atmosferze, aż nie zaczęło się robić naprawdę gorąco.

REKLAMA

Jak Kylie Jenner zaczęła tracić followersów

Zaczęło się od zdjęć, na którym paparazzi na początku stycznia uchwycili Selenę Gomez w stroju kąpielowym wychodzącą z wody na pokład jachtu. Gwiazda, mimo krąglejszych kształtów, które spowodowane są tym, że choruje na toczeń, z uśmiechem pozowała do zdjęć. Pojawiły się oczywiście fat shamingujące komentarze, a także TikTok, na którym pojawiła się Hailey Bieber i Kylie Jenner, nagrywające TikToka do słów I’m not saying she deserved it, I’m saying God’s timing is always right, czyli Nie mówię, że na to zasłużyła, ale Boże wyczucie czasu jest zawsze właściwe. Ludzie dopowiedzieli sobie dalszą część historii i stwierdzili, że w oczywisty sposób nawiązuje on do zdjeć Seleny. Już wtedy zaczęli mocno krytykować Hailey Bieber, która zaprzeczyła, jakoby TikTok miał jakiś związek z Seleną, jednak ostatecznie został on usunięty.

Selena Gomez uchwycona przez paparazzi

Zaczepki Kylie Jenner

Kiedy sytuacja z TikTokiem ucichła, Selena nagrała zabawny filmik, na którym mówi, że zbyt mocno zalaminowała sobie brwi. Wtedy na Instastory Kylie Jenner pojawiło się zdjęcie z podpisem: To był wypadek?, który umieściła nad swoimi brwiami. Następnie dodała zrzut ekranu podczas rozmowy na FaceTime z Hailey Bieber, na którym widać było zarówno brwi Hailey, jak i Kylie.  

To zaszło za daleko. Nigdy nie chowałam do Seleny urazy i nie widziałam jej posta z brwiami. Robicie problem z niczego. To głupie

- skomentowała Kylie Jenner.
Kylie Jenner komentuje nagranie Seleny Gomez

Mimo to wtedy zaczęło się robić naprawdę gorąco, bo mniej więcej od tego momentu Kylie zaczęła tracić obserwujących na Instagramie.

Kylie Jenner traci obserwujących i spada na drugie miejsce

Według danych z serwisu Social Blade, liczba obserwujących profil Kylie Jenner drastycznie zaczęła spadać już 22 lutego. Wtedy celebrytka straciła ich niemal 125 tys. Od tego momentu przez dwa dni liczba followersów nadal się zmniejszała, by 25 lutego zwiększyć się o ponad 137 tys. Największy spadek profil Jenner zaliczył 27 lutego - wtedy konto celebrytki opuściło prawie 300 tys. osób. W sumie od 22 lutego do 28 lutego Kylie Jenner straciła dokładnie 806 219 obserwatorów.

Instagram Kylie Jenner - statystyki
Instagram Kylie Jenner - spadek obserwujących

Nie tylko Kylie Jenner zaliczyła spadek obserwujących. Rykoszetem dostało się również Hailey Bieber, która pośrednio brała udział w całej dramie. Żona Justina Biebera w tym samym czasie straciła dokładnie 599 259 obserwatorów.

Instagram Hailey Bieber - statystyki

Do tej pory to Kylie Jenner była numerem jeden wśród kobiet obserwowanych na Instagramie. Po dramie jednak wiele się zmieniło i celebrytka została zdetronizowana przez Selenę Gomez.

REKLAMA
Kylie Jenner i Selena Gomez - liczba obserwujących

Cóż, karma wraca, a cytując słowa z TikToka, który był początkiem tej celebryckiej wojny, I’m not saying she deserved it, I’m saying God’s timing is always right. Obie kobiety odpowiedziały na zarzuty, mówiąc, że nie było sporu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA