REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Sok z żuka 2": kiedy premiera? Jest pierwszy zwiastun "Beetlejuice Beetlejuice" Tima Burtona

Tim Burton powraca w wielkim stylu! Szumnie zapowiadany sequel produkcji "Sok z żuka" z 1988 r. zadebiutuje na dużych ekranach jeszcze w tym roku, a już teraz można oglądać pierwszy zwiastun filmu "Beetlejuice Beetlejuice". Pojawią się w nim m.in. Michael Keaton, Winona Ryder i Jenna Ortega. Kiedy premiera?

22.03.2024
9:14
sok z zuka 2 beetlejuice beetlejuice zwiastun
REKLAMA

Tej produkcji nie mogli się doczekać zarówno fani Tima Burtona, jak i Jenny Ortegi. To będzie zresztą ich kolejne już spotkanie na planie - aktorka i reżyser po raz pierwszy mieli okazję współpracować przy serialu "Wednesday", gdzie Ortega wcieliła się w tytułową główną bohaterkę. Fanów produkcji z 1988 r. z pewnością zelektryzowała również informacja, że w sequelu "Soku z żuka" pojawią się członkowie oryginalnej obsady, czyli wybitny Michael Keaton, Winona Ryder oraz Catherine O'Hara.

REKLAMA

W pierwszej części filmu z 1988 roku Winona Ryder sama została obsadzona w roli córki. Wcieliła się ona w Lydię, córkę państwa Deetzów, którzy wprowadzają się do domu Maitlandów, zakłócając ich spokój, gdyż ci po śmiertelnym wypadku samochodowym zostają skazani na życie w swoim domu jako duchy. U boku Ryder zagra także Michael Keaton, który w filmie wcielił się w tytułowego Beetlejuice'a, przebiegłego poltergeista, mającego pozbyć się nieproszonych gości na prośbę zmarłych właścicieli domu - Barbary i Adama Maitlandów. Teraz można już co nieco zobaczyć w pierwszym zwiastunie sequelu i to zdecydowanie sentymentalna podróż do przeszłości.

"Beetlejuice Beetlejuice" - jest pierwszy zwiastun sequelu filmu "Sok z żuka" Tima Burtona. Kiedy premiera?

Fabuła filmu "Beetlejuice Beetlejuice" skupia się na rodzinie Deetzów, która po nieoczekiwanej rodzinnej tragedii wraca do domu w Winter River. Dorosła już Lydia (Winona Ryder) jest wciąż nawiedzana przez nieznośnego Beetlejuice'a. Jej życie wywraca się do góry nogami, kiedy jej zbuntowana nastoletnia córka Astrid (Jenna Ortega) odkrywa na strychu tajemniczy model miasta, przypadkiem otwierając portal do Zaświatów. A ponieważ kłopoty szykują się w obydwu światach, to tylko kwestia czasu, zanim ktoś trzykrotnie wypowie imię "Beetlejuice", narażając się na powrót złośliwego poltergeista (Michael Keaton), który z pewnością rozpęta swój własny chaos.

Obok Michaela Keatona ("Batman"), Winony Ryder ("Stranger Things"), Catherine O'Hary ("Kevin sam w domu") i Jenny Ortegi ("Wednesday", "Krzyk VI") wystąpią również: Justin Theroux ("Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi", "Joker"), Monica Bellucci ("Spectre", "Matrix"), Arthur Conti oraz Willem Dafoe ("Biedne istoty", "Spider-Man"). Reżyserem filmu jest Tim Burton, a za scenariusz odpowiadają Alfred Gough i Miles Millar.

Premiera filmu "Beetlejuice Beetlejuice" 4 września 2024 r.

Zwiastun filmu "Beetlejuice Beetlejuice"
REKLAMA

O filmie "Sok z żuka" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA