REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jenna Ortega zdradza szczegóły swojej roli w "Soku z żuka 2". Wiemy, kogo zagra

Jenna Ortega zagra w 2. odsłonie hitu Tima Burtona "Sok z żuka 2". W wywiadzie dla "Vanity Fair" aktorka uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie roli w sequelu kultowego filmu. Kogo zagra?

23.02.2024
15:39
Jenna Ortega Sok z żuka 2
REKLAMA

Premiera "Soku z żuka 2" zaplanowana jest na wrzesień 2024 r. W kontynuacji hitu Tima Burtona ponownie zobaczymy Michaela Keatona. Na gwiazdę serii typowana jest również Jenna Ortega, która w rozmowie z "Vanity Fair" potwierdziła swój udział w "Soku z żuka 2".

REKLAMA

Jenna Ortega w "Soku z żuka 2". Kogo zagra?

Gwiazda "Wednesday" zdradziła co nieco odnośnie swojej roli. Jenna potwierdziła, że zobaczymy ją w roli Astrid, córki Lydii Deetz, granej w filmie przez Winonę Ryder. Nie wiem, ile wolno mi powiedzieć, ale jestem córką Lydii Deetz, więc to mogę zdradzić - powiedziała Ortega. Zarówno sam film, jak i swoją bohaterkę aktorka określa mianem "dziwna".

Więcej o Timie Burtonie czytaj w Spider's Web:

Jest dziwna, ale w zupełnie inny sposób, nie w taki, jaki można by przypuszczać. Relacja między Lydią i Astrid, moją bohaterką, jest bardzo ważna. To również dość dziwne, gdyż wymaga sporego nadrobienia zaległości oraz złożenia w całość tego, co wydarzyło się od tego czasu w życiu Lydii. Jest to miłe dla każdego, kto kocha tę postać i jest podekscytowany, iż ponownie ją zobaczy

wyjaśniała aktorka
Beetlejuice

Ortega nie ukrywa jak bardzo podekscytowana jest nowym projektem i tym, że mogła spotkać się z tak wspaniałymi aktorami na planie. W tym samym wywiadzie Jenna zdradziła, jakie będą relacje między Lydią i Astrid.

To nie jest tak, że jestem całkowitym jej przeciwieństwem, ale jak każde dziecko, które staje się nastolatkiem, chce być z dala od rodziców. Myślę, że po prostu walczy z wszystkim tym, co kocha ich rodzic. Trochę o to chodzi. Nie ubieram się na różowo i nie jestem cheerleaderką, ale jestem po drugiej stronie, w opozycji do historii i przeszłości mojej mamy. Trochę się kłócimy

powiedziała Ortega w wywiadzie.
REKLAMA

"Sok z żuka 2": kiedy premiera filmu?

Zdjęcia do sequela ruszyły w maju 2023 r. wraz z początkiem strajku scenarzystów. Scenariusz został stworzony przez showrunnerów "Wednesday" - Alfreda Gougha i Milesa Millara. Produkcja filmu miała swoją przerwę w związku ze wspomnianym strajkiem, lecz gdy dobiegł końca, zdjęcia zostały wznowione.

"Sok z żuka 2" trafi do kin 6 września 2024 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA