REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy film z najlepszego uniwersum Spider-Mana będzie dostępny zupełnie za darmo

Już za chwilę pojawi się film ze świata "Spider-Man: Uniwersum". I nie, nie chodzi wcale o kontynuację "Poprzez multiwersum". To krótkometrażówka "The Spider Within", która wyląduje w sieci. Obejrzycie ją całkowicie za darmo.

22.03.2024
8:44
spider man animacja youtube premiera
REKLAMA

"The Spider Within" to nowy film z Milesem Moralesem. Fabuła animowanej krótkometrażówki śledzi losy bohatera, który mierzy się z kolejnymi wątpliwościami, próbując znaleźć równowagę między życiem nastolatka a byciem Spider-Manem. Pewnego razu doświadcza ataku paniki, co zmusza go do stawienia czoła źródłom swoich problemów. Uczy się w ten sposób, że proszenie o pomoc wcale nie jest powodem do wstydu.

"The Spider Within" zadebiutowało niedługo po kinowej premierze "Spider-Man: Poprzez multiwersum" - w czerwcu zeszłego roku na Annecy International Animation Film Festival. Za osadzony w animowanym uniwersum Człowieka Pająka film odpowiada Sony Pictures Animation i Sony Pictures Imageworks. Produkcja powstała też w ramach programu Sony Leading and Empowering New Storytellers (LENS). Jej internetowa dystrybucja jest natomiast wynikiem współpracy z Kevin Love Found (KLF) i częścią programu fundacji, który ma promować zdrowie psychiczne, zachęcając uczniów do dzielenia się swoimi opowieściami za pomocą interaktywnych narzędzi.

Więcej o Spider-Manie poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Nowy film ze Spider-Manem zaraz trafi na YouTube

"The Spider Within" okazuje się filmem z misją. Jak czytamy na Variety, Jarelle Dampier, reżyser animacji uważa, że Miles Morales reprezentuje każdego z nas, kto w swoim codziennym życiu stara się jak może. "Chciałbym, żeby "The Spider Within" zainicjował głębsze rozmowy między bliskimi sobie osobami o ich własnym zdrowiu psychicznym".

Mam nadzieję, że ten krótki film pomoże wszystkim, a w szczególności młodym ludziom, zrozumieć, że ich emocje są w porządku i nie są z nimi sami

- mówi założyciel KLF, Kevin Love.
REKLAMA
Spider-Man: Poprzez multiwersum

"The Spider Within" pojawi się na youtube'owym kanale Sony Pictures Animation już za niecały tydzien. Zadebiutuje on tam bowiem 27 marca. Fanom Spider-Mana nie tylko powie coś ważnego na temat zdrowia psychicznego, ale też umili czas w oczekiwaniu na kontynuację "Spider-Mana: Poprzez multiwersum". Początkowo Sony planowało, że film trafi do kin 29 marca 2024 r. Prace nad nim trzeba było jednak przerwać z powodu hollywoodzkich strajków, przez co zniknął z kalendarza premier wytwórni. Do tej pory nie wiadomo, kiedy należy się go spodziewać.

"Spider-Man: Poprzez multiwersum" obejrzycie na HBO Max.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA