REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Prace nad kontynuacją najlepszych filmów ze Spider-Manem zostaną wznowione. Kiedy premiera?

Dla jednych najlepszym Spider-Manem jest Tom Holland. Dla innych - Tobey Maguire. Jeszcze inni są szalikowcami Andrew Garfielda. Ale przecież to animowane przygody Człowieka Pająka okazały się prawdziwym objawieniem. I teraz prace nad ich kontynuacją zostaną wznowione.

09.11.2023
16:23
spider man 3 animacja premiera
REKLAMA

I bardzo dobrze, że twórcy "Spider-Man: Beyond the Spider-Verse" wracają do pracy. To było nieludzkie zostawiać widzów z takim cliffhangerem, z jakim mieliśmy do czynienia w "Poprzez multiwersum". Jak można się spodziewać, trzecia część sagi Milesa Moralesa ma domykać rozpoczęte dotychczas wątki. Głównemu bohaterowi przyjdzie więc stanąć do ostatecznej walki ze Spotem i Spider-Manem 2099. Dowiemy się też, co stało się Milesowi z Ziemi-42.

Dobra wiadomość dla fanów Milesa Moralesa przyszła wraz z informacją o zakończeniu strajku hollywoodzkich aktorów. Co prawda umowa z AMPTP (stowarzyszenie reprezentujące wielkie wytwórnie, nadawców telewizyjnych i platformy streamingowe) musi jeszcze zostać ratyfikowana, ale członkowie związku zawodowego SAG-AFTRA już teraz mogą wrócić do prac. Dzięki czemu obsada "Spider-Man: Beyond the Spider-Verse" będzie kontynuować podkładanie głosów bohaterom.

Więcej o Spider-Manie poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Spider-Man: Beyond the Spider-Verse - kiedy premiera?

Chociaż według portalu Deadline, prace nad "Spider-Man: Beyond the Spider-Verse" zostaną wznowione, na ten moment nie wiadomo jeszcze, kiedy będziemy mogli film zobaczyć. Tytuł jakiś czas temu (w trakcie trwającego jeszcze strajku aktorów) zniknął z kalendarza premier na 2024 rok. Jak do tej pory sprawy tej nie skomentowało ani Sony Pictures, ani osoby zaangażowane w produkcję.

REKLAMA
Spider-Man: Poprzez multiwersum

Sony niechętnie dzieli się informacjami dotyczącymi "Spider-Man: Beyond the Spider-Verse. Na temat produkcji niewiele więc na razie wiadomo. Teraz, skoro twórcy wracają do pracy nad filmem, istnieje szansa, że w najbliższym czasie dostaniemy więcej szczegółów odnośnie produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA