REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Nowych Spider-Manów wypatrujcie na HBO Max. Serwis zawarł gigantyczny deal z Sony

Dwa gigantyczne koncerny Sony Pictures Television i Warner Bros. Discovery ogłosiły rozszerzenie umowy na temat treści na Europę Środkowo-Wschodnią. Co to oznacza dla Polaków? Ano tyle, że przez wiele nadchodzących lat filmy z uniwersum Spider-Mana w pierwszej kolejności będą lądować na platformie HBO Max.

09.05.2023
18:23
spider man hbo max sony premiera online
REKLAMA

Dzięki zawartej umowie wybrane tytuły z bogatej listy nadchodzących filmów i seriali od Sony, w Europie Środkowo-Wschodniej będą dostępne wyłącznie na kanałach HBO i platformie HBO Max. Mówimy tu o takich tytułach jak biografia Whitney Huston "I Wanna Dance With Somebody", komedia z Tomem Hanksem "Mężczyzna imieniem Otto", napędzane wysokooktanową benzyną "Gran Turismo", czy pełne akcji "Bez litości 3. Ostatni rozdział". Kontrakt obejmuje też nowe odsłony popularnych franczyz pokroju "Pogromców duchów" czy - a raczej przede wszystkim - "Spider-Mana".

W uniwersum "Spider-Mana" zaraz będzie się dużo działo. Na początku czerwca do polskich kin wchodzi druga część hitowej animacji "Spider-Man: Poprzez multiwersum". Jest też coraz bliżej do premier "Kraven the Hunter", "El Muerto" czy "Madame Web". Jak tylko wszystkie te filmy podbiją wielkie ekrany, będą zmierzać do biblioteki HBO Max.

Czytaj także:

REKLAMA

Nie tylko nowe "Spider-Many" lecą na HBO Max

Umowa między Warner Bros. Discovery i Sony Pictures Television gwarantuje widzom HBO i użytkownikom HBO Max nie tylko dostęp do nadchodzących hitów wytwórni, ale też jej klasyków, czyli dotychczasowych filmów z uniwersum "Spider-Mana", "Jumanji", "Facetów w czerni" czy nawet "Hotelu Transylwania".

Jako niezależne studio z niecierpliwie wyczekiwanymi hollywoodzkimi produkcjami filmowymi i telewizyjnymi oraz ogromnym bogactwem uwielbianych klasyków w naszej bibliotece Sony Pictures, mamy możliwość dzielenia się tymi wyjątkowymi treściami z widzami na całym świecie.  Nowa rozszerzona umowa zawarta z naszymi partnerami i przyjaciółmi z Warner Bros. Discovery to wspaniały sposób na udostępnienie tych treści widzom HBO i HBO Max w całej Europie Środkowo-Wschodniej

- mówi Mark Young, Executive Vice President, Networks & Distribution, Sony Pictures Television EMEA.
Spider-Man: Poprzez multiwersum - HBO Max
REKLAMA

Miłośnicy seriali mogą już zacząć wypatrywać na HBO i HBO Max premiery serialu "Accused", który zdążył podbić antenę amerykańskiego kanału Fox, zapewniając mu najwyższe wyniki oglądalności od trzech lat. Prócz tego pojawi się też nominowany do nagrody BAFTA miniserial "Without Sin" czy tak wyczekiwane tytuły jak "Twisted Metal" i "Lucky Hank".

Prócz Polski umowa dystrybucyjna obejmuje również Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię, Mołdawię, Słowenię, Chorwację, Serbię, Czarnogórę, Bośnię i Hercegowinę, Północną Macedonię i Kosowo. Jak zapewnia Ragnhild Thorbech, Senior Vice President, Programming and Acquisitions EMEA z Warner Bros. Discovery, "dzięki połączeniu bibliotek programowych WBD, w tym oryginalnych produkcji HBO, Warner Bros, Max Originals czy tych pochodzących z uniwersum DC - wszyscy domownicy dostaną najlepszą możliwą i komplementarną ofertę kontentową".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA