REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Szał zakupów na Xbox Live. Przez tydzień można strzelać do wszystkiego co się rusza

Szybki deal z Xbox Live potrafi pozytywnie nastroić na cały tydzień życia. Tyle właśnie potrwa Deal of The Week z grami sygnowanymi nazwiskiem wielkiego Toma Clancy’ego. Amerykański pisarz technothrillerów i świetnych kryminałów, od lat czynnie uczestniczy w tworzeniu gier komputerowych na motywach swoich powieści. I dobrze na tym wychodzi. Podobnie jak gracze.

23.07.2013
19:31
Szał zakupów na Xbox Live. Przez tydzień można strzelać do wszystkiego co się rusza
REKLAMA
REKLAMA

Jedna z najsłynniejszych powieści kryje się pod kryptonim Rainbow Six. Dzięki brawurowo napisanej książce powstała cała seria komputerowych gier akcji, chociaż niektórzy fani zapewne postawiliby na pierwszym miejscu taktyczny cykl Ghost Recon lub Splinter Cell z bohaterskim agentem Samem Fisherem w roli głównej. Tych gier również nie zabraknie w paczce od Microsoftu.

No dobrze, co na celowniku? Oto lista radości:

To niezłe ceny, chociaż gdyby porównać pecetowe, można z miejsca zrepetować broń i strzelić sobie między oczy. Za szóstą część cyklu Rainbow Six, czyli Vegas 2 – strzelaniny, która ma już pięć lat na karku, internetowe sklepy żądają niecałe dziesięć złotych w wersji na PC. Fani Xboxa muszą wyłożyć pięć dych, ale mają za to swoje czarodziejskie konsole i dozgonną miłość Billa Gatesa, który znowu na pierwsze miejsce wśród najbogatszych ludzi świata. Już wiemy dlaczego :).

REKLAMA

Jak wspomniałem, przecena potrwa cały tydzień, więc jest sporo czasu aby uciułać trochę grosza sprzedając butelki po piwie albo rezygnując z dodatkowej porcji frytek w MC Donaldzie. Za to potem można chwycić karabin i dołączyć do komandosów dowodzonych przez Logana Kellera, czy innego charyzmatycznego dowódcy. Najlepsze moim zdaniem jest to, że mimo upływu lat te gry nie postarzały się tak bardzo jak inne tytuły sprzed kilku sezonów. Dzięki świetnym scenariuszom i ciekawej fabule wciąż są interesujące, chociaż wizualnie to prehistoria, szczególnie jak się popatrzy na zwiastuny takiego choćby Battlefielda 4.

Skoro już jesteśmy przy nazwisku Clancy’ego przypominam tylko, że dokładnie za miesiąc przywitamy na wszystkich platformach Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist, szóstą już odsłonę serii z gębą Sama Fishera na okładce. Celem terrorystów będą ponownie Stany Zjednoczone osaczone przez bezwzględnych terrorystów. Nieśmiertelny motyw. Wciąż się dziwię, że jeszcze niezgrany do cna. A tymczasem sięgnijcie po powyższe gry. Warto!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA