REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Szybcy i wściekli": gdzie obejrzeć wszystkie filmy z serii? Najnowsza część wpadła do VOD

Najnowsza część z serii "Szybcy i wściekli" trafiła do VOD. Na ten moment produkcję można jedynie wypożyczyć, jednak lada chwila tytuł wjedzie z piskiem opon do jednego z serwisów, gdzie będzie można go obejrzeć w ramach abonamentu. A jeśli chcecie przeżyć przygodę z szybkimi i wściekłymi od nowa i wrócić do samego początku historii, podpowiadamy, gdzie obejrzeć wszystkie części z cyklu.

16.11.2023
22:33
"Szybcy i wściekli": gdzie obejrzeć wszystkie filmy z serii ? Najnowsza część wpadła do VOD
REKLAMA

"Szybcy i wściekli" to seria filmów, których nie może przepuścić żaden miłośnik samochodów. Mocne kino akcji, które skupia się głównie na nielegalnych wyścigach ulicznych, napadach i motywie rodziny, obejmuje 13 produkcji, w tym spin-off, filmy krótkometrażowe oraz serial animowany. "Szybcy i wściekli", czyli pierwsza część z uniwersum, zadebiutowała w 2001 roku, a najnowsza - "Szybcy i wściekli 10" - pojawiła się na dużych ekranach w maju 2023 roku. ​Obecnie wszystkie odsłony samochodowego uniwersum, gdzie wystąpili tacy aktorzy jak Vin Diesel, Paul Walker, Sung Kang, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson czy Jason Statham, są dostępne w VOD. Sprawdzamy, gdzie je obejrzeć.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć wszystkie części z serii "Szybcy i wściekli"? Najnowsza część trafi do SkyShowtime

Do głównej serii "Szybcy i wściekli" należy 10 filmów. "Szybcy i wściekli" - pierwsza część cyklu - zadebiutowała w 2001 roku i jest wprowadzaniem do opowieści o gangach, które ścigają sią na ulicach miast tuningowanymi samochodami. Stawką wyścigów są gigantyczne pieniądze. Kiedy okazuje się, że ich uczestnicy podejrzani są o serię porwań ciężarówek, do jednej z grup dołącza policjant pod przykrywką, Brian O'Conner, który przekonuje do siebie szefa ugrupowania - Dominica Toretto. Tymczasem rywalizacja między gangami robi się coraz bardziej zażarta, a Brian zakochuje się w siostrze Dominica. Wkrótce młody policjant będzie musiał podjąć decyzję o tym, wobec kogo wykaże się lojalnością.

O serii "Szybcy i wściekli" piszemy również w innych artykułach na łamach Spider's Web:

Wciąż żywa historia bohaterów trwa aż do teraz - najnowsza część uniwersum, czyli "Szybcy i wściekli 10" zadebiutowała na dużych ekranach w maju 2023 roku, a jej nieodłącznym bohaterem jest Dominic Toretto, grany niezmienne przez Vin Diesela. Do tej pory Dom i jego rodzina dali sobie radę z każdym wrogiem na swojej drodze, jednak tym razem będą musieli się zmierzyć ze swoim najgroźniejszym przeciwnikiem - synem Hernana Reyesa, barona narkotykowego. Dante, który był świadkiem tego, jak ekipa Dominica zniszczyła imperium jego ojca, przez kilkanaście obmyślał plan, by zemścić się na rodzinie Toretto.

Zwiastun filmu "Szybcy i wściekli 10" (2023)

Od pierwszej premiery "Szybkich i wściekłych minęło już ponad 20 lat. W związku z debiutem najnowszej części z 2023 roku podpowiadamy, gdzie obejrzeć poprzednie odsłony głównej serii z Vin Dieselem przed seansem filmu "Szybcy i wściekli 10", który również wpadł do VOD:

Film "Szybcy i wściekli 10" jest dostępny w ramach wypożyczenia w serwisach: Canal+, Apple TV, Rakuten oraz TVSmart. Od 17 grudnia będzie go można obejrzeć w ramach abonamentu w serwisie SkyShowtime.

REKLAMA

Jeśli chodzi o produkcje spoza głównej serii, w sieci dostępny jest spin-off oraz serial animowany. Film "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" (2019) jest dostępny w serwisach: Canal+, Prime Video, Apple TV, Rakuten oraz TVSmart, natomiast animację "Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci" (2019) obejrzeć można na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA