REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Są pierwsze zdjęcia z planu serialu "Tęsknię za tobą". To adaptacja powieści Harlana Cobena

Nie dane nam było stęsknić się za Harlanem Cobenem. Po premierze produkcji "Już mnie nie oszukasz", która zadebiutowała na Netfliksie w styczniu tego roku, platforma zapowiedziała dwie kolejne adaptacje powieści poczytnego pisarza. Jedną z nich jest serial "Tęsknię za tobą", nad którym prace ruszyły już jakiś czas temu. Wiadomo już, kto pojawi się w roli głównej.

05.03.2024
13:59
tesknie za toba netflix harlan coben zdjecia z planu
REKLAMA

Do tej pory światło dzienne ujrzało aż 11 adaptacji powieści Harlana Cobena, a 7 z nich zadebiutowało w serwisie Netflix. Najnowsza z nich to "Już mnie nie oszukasz", która stała się hitem platformy i była najchętniej oglądanym serialem tuż po premierze. To jednak nie koniec serialowych adaptacji książek pisarza - jeszcze w styczniu pojawiła się informacja, że Netflix pracuje już nad dwiema kolejnymi produkcjami. Prócz "O krok za daleko" w serwisie zadebiutować ma produkcja "Tęsknię za tobą".

REKLAMA

Pierwsze zdjęcia z planu serialu "Tęsknię za tobą", adaptacji powieści Harlana Cobena

Jak podaje portal What's on Netflix, ruszyły prace na planie serialu "Tęsknię za tobą". Wiadomo już, że w roli głównej wystąpi Rosalind Eleazar, którą można kojarzyć z takich produkcji jak "Kulawe konie" czy "Rocznik 2009". Producentem serialu jest Guy Hescott, natomiast Richard Fee to producent wykonawczy. Zdjęcia do produkcji realizowane w angielskim mieście Bolton i Manchesterze. Powstanie w sumie 5 60-minutowych odcinków.

Ruszyły prace nad adaptacją Harlana Cobena "Tęsknię za tobą"

Fabuła serialu "Tęsknię za tobą" skupia się na Kat Donovan, detektywce nowojorskiej policji, która pracuje nad rozwiązaniem dwóch dawnych spraw. Obie dotyczą dobrze znanych jej mężczyzn - jednym z nich jest jej były narzeczony, a drugim - zamordowany przed kilkunastu laty jej ojciec i jednocześnie policjant. W poszukiwaniu prawdy o swojej przeszłości kobieta przypadkowo trafia na ślad działalności przestępców, którzy w bezwzględny i okrutny sposób wykorzystują ludzki lęk przed osamotnieniem.

REKLAMA

O Harlanie Cobenie przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA