REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Harlan Coben pracuje nad nowym serialem, ale produkcja nie pojawi się na Netfliksie

Okazuje się, że Harlan Coben nie jest wierny jednej platformie. Pisarz, który pracuje obecnie nad nowym serialem, postanowił nawiązać współpracę z innym serwisem VOD - produkcja "Lazarus", w której pojawią się Sam Claflin, Bill Nighy i Alexandra Roach, zadebiutuje na Amazon Prime Video.

09.02.2024
10:45
harlan coben nowy serial amazon prime video lazarus
REKLAMA

"Jeśli oni nie będą razem, to nie wierzę w miłość" - tak można było podsumować do tej pory współpracę Harlana Cobena z Netfliksem. W serwisie pojawiły się bowiem niemal wszystkie najnowsze adaptacje filmowe i serialowe kryminalnych książek pisarza; do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć m.in. "Już mnie nie oszukasz", "W głębi lasu", "Zostań przy mnie" czy "Zachowaj spokój". Wygląda na to, że Coben postanowił skorzystać z okazji i nawiązać współpracę z platformą Amazon Prime Video, na której zadebiutuje najnowszy serial pisarza - "Lazarus".

REKLAMA

Harlan Coben pracuje nad nowym serialem. Ukaże się na Amazon Prime Video

Mówiąc, że Harlan Coben postanowił skorzystać z okazji, mam na myśli to, że akurat w tym przypadku Netfliksa i pisarza nie obowiązuje żadna umowa - Coben podpisał bowiem dokument, w którym zobowiązuje się do przekazania praw do adaptacji tylko swoich powieści, a "Lazarus" jest autorskim pomysłem pisarza i nie opiera się o żadną jego książkę.

Zwiastun serialu "Już mnie nie oszukasz", adaptacji powieści Harlana Cobena

Produkcja "Lazaurs" to opowieść o szanowanym psychologu sądowym, który po samobójstwie ojca wraca do domu, gdzie zaczyna doświadczać niepokojących i niewytłumaczalnych rzeczy. Kiedy bohater próbuje rozwiązać zagadkę śmierci ojca za wszelką cenę, wplątuje się w serię niewyjaśnionych morderstw. Mężczyzna podejrzewa, że mogą one mieć coś wspólnego z zabójstwem jego siostry, do którego doszło 25 lat temu. Producentami wykonawczymi i scenarzystami serialu są Harlan Coben i Danny Brocklehurst. W roli głównej wystąpi Sam Claflin, a obok niego zagrają Bill Nighy i Alexandra Roach.

Czy muszę powiedzieć więcej niż nazwiska Sama Claflina, Billa Nighy i Alexandry Roach, aby wyrazić moje podekscytowanie tym serialem? "Lazarus" to opowieść o stracie, odkupieniu i wiecznej więzi między rodzicem a dzieckiem, nawet po śmierci. Ponowna współpraca z Dannym Brocklehurstem i Quay Street Productions jest zawsze czymś ekscytującym

- mówił Coben.

O Harlanie Cobenie przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA