REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. YouTube

Twórcy horroru "The Conjuring 2" zapraszają na wycieczkę po nawiedzonym domu w 360 stopniach

Wideo nagrywane i oglądane w 360 stopniach daje zupełnie nowe pole do popisu, jeżeli chodzi o formaty reklamowe. W wyjątkowy sposób zyskują tutaj horrory, czego "The Conjuring 2" jest najlepszym przykładem.

24.05.2016
11:37
The Conjuring 2 - twórcy zapraszają do nawiedzonego domu
REKLAMA
REKLAMA

Jeżeli jesteście zabiegani, przeglądacie witryny w autobusie czy stoicie w kolejce, odpuśćcie sobie chwilowo poniższy materiał. Ten powinien być oglądamy w odpowiednich warunkach. Przede wszystkim - niech będzie ciemno i spokojnie. Ponadto zadbajcie o odpowiednią jakość dźwięku. Najlepiej słuchawkowego, udającego dźwięk przestrzenny.

Materiał reklamowy "The Conjuring 2" pozwala zawitać do nawiedzonego domu.

Rozglądając się przy użyciu smartfona, możemy spojrzeć w dowolnym kierunku. Co za tym idzie, bacznie obserwować każdy cień, każdą poruszającą się zasłonę, każde drzwi i każde okno. Problem polega na tym, że skupiając wzrok w jednym miejscu, nie mamy pojęcia, co może dziać się za naszymi plecami. A dzieje się sporo.

REKLAMA

Oczywiście materiał reklamowy z "The Conjuring 2" możecie obejrzeć w oknie stacjonarnej przeglądarki WWW, wspierającej wideo w 360 stopniach. Nie polecam jednak takiego rozwiązania. To jak konsumpcja lizaka przez szybę. Niby wiadomo, o co chodzi, ale jednak nie ma tego efektu, co na smartfonie albo goglach VR.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA