REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się

Wojownicze Żółwie Ninja tylko dla dorosłych. Będzie nowy film aktorski

Z pewnością wielu z was pamięta te zmutowane gady, które dzielnie stawiały czoła niebezpieczeństwom. Niezłomna czwórka była prowadzona przez szczurzego senseia. Sukces komiksowej wersji historii sprawił, że doczekała się ona licznych ekranizacji. Głównie oczywiście animowanych, ale nie tylko. Aktualnie wiemy już, że powstaje nowa wersja aktorska Wojowniczych Żółwi Ninja – „Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin”.

12.04.2024
10:27
Nowy film aktorski Wojownicze Żółwie Ninja
REKLAMA

Jeszcze latem 2023 roku mogliśmy oglądać na ekranach kin świetnie zrealizowaną animację „Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos”. Publika była ówcześnie zachwycona przede wszystkim dlatego, że na nowo mogła wrócić do wspomnień z dzieciństwa. Oczywiście nie jest to jedyna produkcja, której materiałem źródłowym są komiksowe przygody nieustraszonych gadów (autorstwa Kevina Eastmana i Petera Lairda). Od oficjalnego debiutu w 1984 roku powstało aż 7 pełnometrażowych filmów, w tym pięć aktorskich i dwie animacje. Wojownicze Żółwie Ninja bardzo szybko stały się popkulturowym fenomenem. Nic więc dziwnego, że twórcy wciąż chcą wracać do tej fascynującej opowieści. Tym razem jednak tytuł „Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin” ma być skierowany głównie do dorosłych, ponieważ wiadomo już, że jest realizowany z myślą o kategorii wiekowej R. Można zatem spodziewać się wyjątkowo krwawych i brutalnych scen.

REKLAMA

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin to smutny powrót Wojowniczych Żółwi Ninja. O czym będzie film?

Nadchodzący film „Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin” ma być kolejną aktorską adaptacją komiksowego oryginału. Mowa tutaj oczywiście o dziele z 2020 roku o tym samym tytule, którego autorami są Tom Waltz, Peter Laird oraz Kevin Eastman. Za scenariusz do tej produkcji będzie odpowiedzialny Tyler Burton Smith. Jest on m.in. twórcą „Laleczki”, czyli tytułu należącego do popularnej serii horrorów o Chucky oraz współautorem zbliżającego się wielkimi krokami filmu „Boy Kills World” z Billem Skarsgårdem w roli głównej. Producentem z kolei został  Walter Hamada. Wszystkie powyższe informacje zostały niedawno ogłoszone przez przedstawicieli wytwórni Paramount Pictures. Nie jest to oczywiście koniec niespodzianek. Widzowie dowiedzieli się także, że planowana jest kontynuacja animacji „Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos”. Co ciekawe, jednocześnie z filmem „Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin” powstaje też gra o tym samym tytule. Odpowiedzialne za nią jest studio Black Forest Games. Ma ona ukazać się w przyszłym roku.

Oficjalny zwiastun filmu animowanego Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos

Akcja nadchodzącego filmu „Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin” ma rozgrywać się w przyszłości, a dokładniej w totalitarnym Nowym Jorku. Żółwie zaczynają ginąć, jeden po drugim. Okazuje się, że zabija je żądny zemsty wnuk złego Shreddera. W tym krwawym procederze pomagają mu syntetyczni ninja. Tak naprawdę nie wiadomo, któremu wojownikowi udało się przeżyć, ponieważ jedyny ocalały posługuje się orężem całej czwórki. Jest to największa zagadka komiksowego oryginału. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie odbędzie się premiera filmu „Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin”.

REKLAMA

Więcej o Wojowniczych Żółwiach Ninja czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA