REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry /
  3. Filmy
  4. Seriale
  5. Mobile /

Nie wiesz, jaki serial wybrać na wieczór? Zadzwoń do Tomasza Raczka

Oferta serwisów video on demand jest w ostatnim czasie tak bogata i zróżnicowana, że widz wielokrotnie może mieć problem z wyborem odpowiedniego tytułu dla siebie. Naprzeciw potrzebom poszukujących rozrywki użytkowników wychodzi sieć komórkowa T-Mobile. Dzisiaj, tj. 26 listopada, gigant telefonii oferuje wszystkim specjalną akcję - telefon zaufania do krytyka filmowego, Tomasza Raczka, który podpowie co obejrzeć.

26.11.2019
11:48
Tomasz Raczek na telefon - akcja promocyjna T-Mobile
REKLAMA
REKLAMA

Tomasz Raczek to uznany krytyk filmowy, od lat związany ze środowiskiem filmowym. Obecny redaktor naczelny Magazynu Filmowego Stowarzyszenia Filmowców Polskich posiada niezwykłą wiedzę o kinematografii, którą chętnie dzieli się z innymi na różnorodne sposoby.

Magazyn Filmowy - okładki czasopisma class="wp-image-348305"

Dziś zrobi to bezpośrednio, poprzez rozmowy telefoniczne ze wszystkimi osobami, które zdecydują się zadzwonić na specjalną infolinię. Krytyk chętnie udzieli rad kinomanom, którzy chcieliby porozmawiać z nim o kinie, bądź zapytać o najnowsze rekomendacje dotyczące najciekawszych tytułów.

Jakie produkcje na romantyczny wieczór, a jakie na spotkanie z rodziną?

Bardzo często dostaję pytania o polecane przeze mnie produkcje. To oczywiście pytania niełatwe, gdyż wiele zależy od upodobań indywidualnych, tego, z kim planujemy oglądać produkcję i w jaki nastrój chcemy się wprowadzić - zdradza Tomasz Raczek.

Właśnie dlatego akcja T-Mobile pozwoli krytykowi odbyć rozmowy z innymi fanami kina i dowiedzieć się od nich, czego w danym momencie poszukują, aby móc jak najlepiej im podpowiedzieć.

Krytyk jest tym mocniej podekscytowany wydarzeniem „Pierwsza pomoc serialowa i filmowa z Tomaszem Raczkiem”, że T-Mobile posiada w swojej ofercie dostęp do platform Netflix i Amazon Prime Video, na których można znaleźć jedne z najciekawszych produkcji ostatnich lat.

REKLAMA

Specjalna infolinia T-Mobile czynna będzie dziś, tj. we wtorek 26 listopada, w godzinach 11-19.

Aby porozmawiać z Tomaszem Raczkiem, wystarczy zadzwonić pod dedykowany numer: (+48) 602 191 891.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA