REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Dzieje się

Do TVN wbija nowy show z drag queen. W jury Szpak i Seweryn

TVN stawia na nietypowe nowości. Jedną z nich jest program "Drag Me Out", do którego zdjęcia ruszają w styczniu przyszłego roku. W jury programu z udziałem celebrytów i drag queen zasiądzie Andrzej Seweryn oraz Michał Szpak. Kiedy zaplanowano emisję programu?

11.10.2023
12:01
Drag Me Out Screen YouTube
REKLAMA

TVN postanowił stworzyć odważny jak na Polskę program "Drag Me Out", który miał swoje wersje w takich krajach jak Dania oraz Norwegia. W Norwegii emituje go stacja rozrywkowa TVNorge, należąca do Warner Bros. Discovery. Formuła programu zakłada łączenie się celebrytów w pary z artystami drag, by rywalizować o stworzenie najlepszych transformacji oraz występów scenicznych. Występy uczestników oceniać ma trzyosobowe jury.

REKLAMA

Gwiazdorskie jury w "Drag Me Out". W jury Andrzej Seweryn i Michał Szpak.

W Spider's Web piszemy o programach TVN:

Szefem jurorów ma zostać Andrzej Seweryn, który wcielił się w rolę drag queen w serialu "Królowa". Obok niego w jurorskim składzie ma zasiadać Michał Szpak, również związany z TVN przez program "X Factor". Świetnie też pasuje do nowego programu TVN, gdyż od lata uchodzi za kolorowego ptaka polskiego show-biznesu.

Trzecią osobą w gronie jurorów będzie kobieta, której nazwiska widzowie jeszcze nie poznali. Gościnnie w nowym show wystąpią też celebrytki, ale ich występy nie będą oceniane przez jury. Jak tłumaczą przedstawiciele TVN, stacja zdecydowała się na ten format, ponieważ zawsze była otwarta na nowości oraz na różnorodność.

REKLAMA

Premiera programu TVN "Drag Me Out" zaplanowana na wiosnę 2024

TVN to stacja, która zawsze inspirowała i była otwarta na nowości. Cenimy sobie autentyczność i różnorodność. Takie formaty to w naszym przekonaniu prawdziwe nowości, pokazujące trend - mówiła Lidia Kazen, dyrektorka TVN. Zdjęcia do nowego programu ruszą zimą 2024 roku, natomiast emisja "Drag Me Out" zaplanowana jest na wiosnę 2024 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA