REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Lexy wiedziała o relacjach Stuu? Wardęga sugeruje, że tak

Kiedy wybuchła afera Pandora Gate, w sieci zaczęto spekulować, kto z bliskiego otoczenia Stuarta Burtona wiedział o jego przewinieniach. Jedną z podejrzanych osób była Lexy, która od początku zarzekała się, że o niczym nie miała pojęcia. Sylwester Wardęga wziął słowa influencerki pod wątpliwość i stwierdził, że miała ona pewne informacje na temat Stuu już wcześniej.

12.10.2023
15:18
Lexy wiedziała o relacjach Stuu? Wardęga sugeruje, że tak
REKLAMA

Lexy Chaplin była powiązana zarówno ze Stuartem, jak i Marcinem Dubielem od samego początku. Była członkini Teamu X naturalnie znalazła się więc pod ostrzałem pytań swoich obserwujących, którzy chcieli się dowiedzieć, czy ich idolka posiadała informację na temat Stuu i Dubiela. Influencerom zarzucono bowiem utrzymywanie niestosowanych kontaktów z małoletnimi dziewczynami i obecnie są oni głównymi zamieszanymi w sprawę Pandora Gate. Lexy od początku utrzymywała, że nie wiedziała nic na temat relacji Stuu z nieletnimi fankami, publikując kolejne wypowiedzi i nagrania. Możliwe jednak, że influencerka nieco minęła się z prawdą, o czym świadczą słowa Wardęgi, który odniósł się do zeznań byłej członkini Teamu X.

REKLAMA
Lexy o Stuu

Wardęga zasugerował, że Lexy mogła wiedzieć o relacjach Stuu z nieletnimi dziewczynami

Sylwester Wardęga na swoim najnowszym streamie poruszył temat Lexy. Według niego dziewczyna miała mieć więcej informacji na temat Burtona, łącznie z korespondencją pokrzywdzonej dziewczyny oraz wiadomościami, które wymieniał z nią Stuart. Wardęga dodał, że podobno Lexy chciała pomóc, angażując w sprawę swojego menadżera, z czego się w późniejszym czasie wycofała:

Ona dostała nawet korespondencję, co ta dziewczyna pokrzywdzona jedna pisała. Więc jakby dysponowała odrobiną dowodów. Bo miała zeznania tej dziewczyny, można powiedzieć, przynajmniej wiadomości. Dostawała też wiadomości, co Stuart wypisywał. I podobno Lexy nawet chciała pomóc, że zaproponowała, że menadżer pomoże prawnie, ale później się z tego wycofała wraz ze swoim menadżerem. Więc to trochę rzuca inne światło

- skomentował.
Wardęga o Lexy
REKLAMA

O Pandora Gate informujemy na bieżąco:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA