REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu "Wednesday". Netflix przedstawił też nowych członków obsady

Na 2. sezon "Wednesday" czekamy już zdecydowanie za długo. Nasze męki nieśpiesznie, acz konsekwentnie zbliżają się jednak do końca. Zdjęcia do nadchodzących odcinków wreszcie się rozpoczęły. Netflix ogłosił dobrą nowinę, jednocześnie przedstawiając nowych członków obsady. Kto tym razem wystąpi u boku Jenny Ortegi?

07.05.2024
17:23
wednesday netflix 2 sezon premiera
REKLAMA

W listopadzie 2022 r. "Wednesday" podbiła serca użytkowników Netfliksa na całym świecie. Aktualnie jest to najpopularniejszy anglojęzyczny serial platformy. Pod względem oglądalności (po zmianie metodologii jej mierzenia) przebił nawet 4. sezon "Stranger Things". Czemu więc tyle czasu musimy czekać na nową odsłonę produkcji? Można by wymieniać powody, zaczynając od kwestii licencyjnych. Nie ma jednak co się nad tym rozwodzić i zastanawiać, bo fani tytułu mogą wreszcie otwierać szampana. W Irlandii właśnie ruszyły zdjęcia do nowych odcinków niesamowitych przygód granej przez Jennę Ortegę bohaterki.

"Wednesday" przedstawia historię tytułowej bohaterki, która po wyrzuceniu ze szkoły ląduje w Akademii Nevermore. Tam trafia na trop nadnaturalnej zagadki i próbuje powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę. Jak sobie z tym radzi? Ze swoją makabryczną wyobraźnią, sarkazmem i tanecznymi zdolnościami nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jej historia daleka jest jednak od zakończenia. W końcu finał 1. sezonu pozostawia widzów z nieznośnym cliffhangerem. Co więc teraz czeka uwielbianą bohaterkę? Ekipa serialu już wie. W końcu dostała scenariusze nowych odcinków od samej Rączki. Serio! Netflix ma nawet z tego wideo.

REKLAMA

Wednesday - ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu Netfliksa

Na poniższym wideo Rączka dostarcza scenariusze 2. sezonu "Wednesday" nie tylko dobrze nam znanym aktorom i aktorkom, ale również osobom, które dopiero do obsady serialu dołączają. Twórcy, scenarzyści i showrunnerzy Al Gough i Miles Miller są podekscytowani, że od nowego sezonu już "cała rodzina Addamsów będzie mogła nazwać się uczniami Akademii Nevermore. Wszystko to w otoczeniu znanych już postaci oraz zupełnie nowych twarzy".

Stała obsada serialu znacznie się powiększy. Dołączają do niej gwiazdy, które w 1. sezonie "Wednesday" pojawiały się tylko gościnnie. Oznacza to, że przyjdzie nam więcej czasu spędzić z Morticią Addams (Catherine Zeta-Jones), Gomezem Addamsem (Luis Guzman), Pugsleyem Addamsem (Isaac Ordonez) i Ritchie Santiago (Unati Lewis-Nyawo). Wśród zupełnie nowych nazwisk jest, o czym było głośno już jakiś czas temu, Steve Buscemi. A prócz niego w nadchodzących odcinkach wystąpią też Billie Piper, Evie Templeton, Owen Painter i Noah Taylor.

Więcej o "Wednesday" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Jeśli zaś chodzi o występy gościnne, tych w 2. sezonie "Wednesday" również nie zabraknie. Zaliczą je: Christopher Lloyd ("Rodzina Addamsów", "Powrót do przyszłości"), Joanna Lumley ("Już mnie nie oszukasz", "Absolutnie fantastyczne"), Thandiwe Newton ("Westworld", "Miasto gniewu"), Frances O’Connor ("Zaginiony", "The Twelve"), Haley Joel Osment ("The Kominsky Method", "Dawna ja"), Heather Matarazzo ("Pamiętnik księżniczki", "Krzyk") oraz Joonas Suotamo.

2. sezon "Wednesday" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Dotychczasowe odcinki obejrzycie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA