REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD /
  4. Dzieje się
  5. Netflix

To już pewne: Percy Hynes White nie pojawi się w 2. sezonie „Wednesday”. Aktor z poważnymi oskarżeniami

Percy Haynes White w styczniu zeszłego roku spotkał się z poważnymi oskarżeniami. Media społecznościowe obiegła wtedy wieść, że aktorowi zarzuca się napaść seksualną, której miał dopuścić się wobec kilku kobiet. Nic więc dziwnego, że platforma Netflix nie chciała mieć z nim nic wspólnego. Teraz wiemy już na pewno, że Percy Haynes White nie pojawi się w 2. sezonie serialu „Wednesday”.

08.05.2024
11:01
Percy Hynes White nie wróci do serialu Netflixa, Wednesday sezon 2, zarzuty
REKLAMA

Percy Haynes White wcielał się w rolę Xaviera Thorpe'a w jednej z najpopularniejszych produkcji serwisu Netflix. Widzowie chwalili jego występ w pierwszym sezonie tytułu „Wednesday”. Początkowa sympatia szybko jednak przeminęła. W styczniu zeszłego roku na Twitterze (aktualnie X) pojawiła się seria niepokojących postów, w których Percy Hynes White został oskarżony o rzekome napaści seksualne. Ofiarą miało paść kilka kobiet. Pewne źródła wspominały, że jedna z nich była niepełnoletnia. Percy Haynes White nie pozostał obojętny w tym temacie.

Aktor wydał na swoim profilu na Instagramie oficjalne oświadczenie, ale zrobił to dopiero po upływie kilku miesięcy. Nie odniósł się też w nim do szczegółów całej sprawy. Twierdził wtedy, że ktoś nieznajomy rozpoczął przeciwko niemu „internetową kampanię fałszywych oskarżeń”. Zaznaczył, że wszystko jest całkowitą nieprawdą i cierpi na tym cała jego rodzina. Percy Haynes White stwierdził wówczas, że doszło do zatarcia granicy między nim a odgrywanym przez niego bohaterem w serialu „Wednesday”.

REKLAMA

Wednesday, sezon 2. Percy Hynes White nie wróci

Netflix najprawdopodobniej nie uwierzył w tłumaczenia aktora; nie jest jednak wykluczone, że to on pierwszy wyszedł z inicjatywą i wycofał się z obsady. Tak czy inaczej, teraz wiemy już na pewno, że Percy Haynes White nie pojawi się w nadchodzącym 2. sezonie „Wednesday”.

Wczoraj sieć obiegła informacja o tym, że właśnie ruszyły zdjęcia do kolejnej odsłony produkcji. Odbywają się one na terenie Irlandii. Przy okazji widzowie dowiedzieli się, że obsada tytułu znacznie się powiększyła. Między innymi dołączą do niej gwiazdy, które poprzednio wystąpiły w serialu jedynie gościnnie. Na ekranie częściej będziemy mogli podziwiać Morticię Addams (Catherine Zeta-Jones), Gomeza Addamsa (Luis Guzman), Pugsleya Addamsa (Isaac Ordonez) oraz Ritchiego Santiago (Unati Lewis-Nyawo). Fani zdecydowanie nie będą mieli na co narzekać, przynajmniej pod tym względem.

Zwiastun obsady 2. sezonu serialu Wednesday, dostępnego na platformie Netflix
REKLAMA

Platforma Netflix do tej pory nie wydała żadnego oficjalnego oświadczenia w sprawie usunięcia aktora z obsady „Wednesday”, w związku z ujawnionymi zarzutami. Jednak Percy Haynes White nie znajduje się wśród wymienionych, bardzo licznych zresztą, nazwisk wypełniających drugi sezon serialu. Najprawdopodobniej odgrywana przez niego wcześniej postać nie zostanie uwzględniona w ogóle. Netflix nie chce mieć raczej nic wspólnego z kontrowersjami. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż „Wednesday” jest jednym z największych anglojęzycznych hitów serwisu. Aktualnie nie posiadamy jeszcze informacji o dacie premiery 2. sezonu serialu.

Dotychczasowe odcinki można obejrzeć na platformie Netflix.

Więcej o serialach dostępnych na platformie Netflix, czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA