REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix chce więcej Rodziny Addamsów. Rozmowy o spin-offie "Wednesday" już trwają

Po "Wednesday" mało wam zwariowanej Rodziny Addamsów? Z pewnością. W końcu mówimy tu o najpopularniejszym serialu anglojęzycznym Netfliksa. Ze względu na ten ogromny sukces platforma myśli już nie tylko o kolejnych sezonach, ale też całym uniwersum.

18.12.2023
9:35
wednesday netflix spin off
REKLAMA

Chociaż "Wednesday" zadebiutowała jeszcze w listopadzie zeszłego roku, jak wynika z udostępnionego niedawno raportu Netfliksa, w pierwszej połowie 2023 roku wciąż cieszyła się ogromną popularnością. Ta produkcja pobiła wszelkie rekordy i przekraczając 250 mln pełnych wyświetleń, przegoniła 4. sezon "Stranger Things", sięgając tym samym po trofeum dla najpopularniejszego serialu anglojęzycznego platformy wszech czasów.

Netflix całkiem szybko zaczął myśleć o 2. sezonie "Wednesday" i zaczął dogadywać sprawy licencyjne. W końcu prawa do "Rodziny Addamsów" posiada MGM należące obecnie do Amazona. Na zielone światło dla produkcji sequela musieliśmy więc długo poczekać. Zdjęcia do niego mają rozpocząć się w kwietniu 2024 roku. Pojawiły się jednak doniesienia, że już teraz platforma rozpoczęła rozmowy na temat spin-offu produkcji.

Więcej o "Wednesday" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Wednesday - Netflix chce spin-offu serialu

O kim ten spin-off "Wednesday" miałby opowiadać? Jak podaje Bloomberg, bohaterowi, który tylko przez chwilę pojawia się w 1. sezonie serialu - Wujkowi Festerowi granemu przez Freda Armisena. Jest za wcześnie na jakiekolwiek inne szczegóły, bo przecież mówimy tu dopiero o przymiarkach do serialu. Oznacza to więc, że nie ma sensu otwierać jeszcze szampana i przebierać nogami w oczekiwaniu na premierę.

REKLAMA
Wednesday: 2. sezon - Netflix

Jak to w takich przypadkach już bywa, serial może w ogóle nie powstać. Netflix najpierw musi dogadać się z Amazonem, potem dopiero przyjdzie czas na pisanie scenariusza i szukanie ewentualnych twórców, ekipy i aktorów. Po drodze wiele może się jeszcze wysypać. Według wspomnianego portalu platforma jest jednak zdeterminowana, aby jak najwięcej wycisnąć z popularności "Wednesday" i stworzyć swoje uniwersum Rodziny Addamsów.

"Wednesday" obejrzycie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA