REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD /
  4. Dzieje się
  5. Netflix

Steve Buscemi dołącza do obsady 2. sezonu „Wednesday”

Ogromny sukces serialu „Wednesday” od Netfliksa jest aktualnie nie do podważenia. Produkcja ta zdobyła popularność nie tylko na samej platformie streamingowej, ale też w sieci. Swego czasu dosłownie każdy na TikToku wykonywał słynny taniec, w który Jenna Ortega włożyła nie tylko dużo pracy, ale też serca. Niedługo ruszą zdjęcia do 2. sezonu „Wednesday”. Wiemy już, kto dołączy do obsady, a będzie to aktor znany m.in. z filmu „Pulp Fiction”.

17.04.2024
10:09
Drugi sezon Wednesday, nowy aktor, Steve Buscemi, Netflix
REKLAMA

Wokół serialu „Wednesday” ostatnimi czasy dzieje się dość sporo. Jeszcze niedawno twórcy szukali bardzo charakterystycznych osób, które chciałaby wziąć udział w produkcji. Chcieli zaangażować przede wszystkim ludzi z unikalnym wyglądem, dziwacznym stylem i wyrazistymi cechami. Zainteresowani byli również bliźniakami oraz trojaczkami. Zdjęcia mają odbywać się na terenie Irlandii, dlatego też casting call był skierowany głównie do mieszkańców tego obszaru. Projekt ma wystartować pod koniec kwietnia bieżącego roku. Z podanych informacji wynika, że koniec zdjęć przypadnie z kolei na listopad. Oznacza to, że fani serialu będą musieli jeszcze trochę poczekać na drugi sezon. Najprędzej pojawi się on w 2. połowie 2025 roku, a są to i tak bardzo optymistyczne, raczej mało prawdopodobne prognozy.

REKLAMA

Steve Buscemi dołącza do obsady 2. sezonu Wednesday. Kogo zagra?

Aktualnie pozostaje widzom cieszyć się jedynie napływającymi aktualnościami. W drugim sezonie serialu na pewno pojawi się Steve Buscemi. Aktor wystąpił w filmie „Pulp Fiction” z 1994 roku, ale największą sławę przyniosła mu jednak rola w tytule „Wściekłe psy”. Niedawno można było zobaczyć go również w zupełnie innych gatunkach. Wziął bowiem udział w produkcjach komediowych, m.in. w „Cudotwórcach: Szlaku oregońskim” czy „Wakacyjnych przyjaciołach 2”. Może Buscemi zatęsknił już trochę za bardziej upiornymi i na swój sposób mrocznymi propozycjami? Nic na razie nie wiadomo. Szczegóły dotyczące jego roli nie zostały ujawnione, przynajmniej na ten moment. Spekuluje się jednak, że aktor odegra postać nowego dyrektora Nevermore Academy, zastępując tym samym świetną Gwendoline Christie. Czy to słuszna zmiana? Z tą opinią musimy się jeszcze trochę wstrzymać.

Pierwsza zapowiedź serialu Wednesday

Przypomnijmy, że serial „Wednesday” ukazuje losy tytułowej bohaterki. Wciela się w nią Jenna Ortega. Nie jest to jednak ta sama dziewczyna, którą znamy z kultowej serii „Rodzina Adamsów”. Wciąż jest oczywiście samotna i ma trudności z nawiązywaniem nowych relacji, ale produkcja Alfreda Gougha i Milesa Millara pozwala widzom lepiej ją poznać. Prezentuje tym samym jej nieco bardziej empatyczne oblicze, chociaż Wednesday do tego by się nie przyznała. Dziewczyna stara się rozwiązać tajemnicę, która zagraża wszystkim uczniom akademii. Aktualnie nie podano żadnych szczegółów dotyczących fabuły 2. sezonu serialu, ale już teraz możemy być raczej pewni, że na Wednesday czekają kolejne niebezpieczeństwa.

Pierwszy sezon serialu „Wednesday” można obejrzeć na platformie Netflix.

REKLAMA

Więcej o serialach dostępnych na platformie Netflix, czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA