REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Świetny aktor z „Yellowstone” zagra teraz w „Tulsa King”

Z „Yellowstone” do „Tulsa King”. Neal McDonough zagrał już w produkcji o kowbojach, a teraz pojawi się w 2. sezonie serialu z Sylvestrem Stallone’em.

02.05.2024
10:09
tulsa king yellowstone
REKLAMA

W Tulsie zrobi się naprawdę gorąco. Dwight, grany przez Sylvestra Stallone, będzie musiał zmierzyć się z nowym zagrożeniem. Tym trudniejszym niż to, co do tej pory spotkał, bo będzie to zagrożenie płynące z samego miasta. Neal McDonough wcieli się bowiem w drapieżnego i bardzo wpływowego przedsiębiorcę. I to takiego, który nie boi się ubrudzić sobie rąk.

REKLAMA

Neal McDonough z "Yellowstone" do "Tulsa King"

Twórca serialu „Tulsa King”, Taylor Sheridan, jest również jednym z twórców „Yellowstone” i obok obecności twórców obie produkcje będzie również łączyła obecność Neala McDonough. W serialu o współczesnych kowbojach aktor wcielił się w bezwzględnego… biznesmena, który nie boi ubrudzić sobie rąk. Wygląda więc na to, że McDonough znowu zostanie w obsadzony w roli potężnego przeciwnika protagonisty – co nie raczej nie jest mu obce, bo wśród wielu ról ma na swoim koncie całą masę telewizyjnych i kinowych łotrów.

Dla porządku przypomnijmy, że „Tulsa King” to serial opowiadający o podstarzałym gangsterze, który po latach w pudle dostaje nowe zadanie – rozkręcenia mafijnego biznesu w Tulsie, w stanie Oklahoma.

Tulsa king: kiedy 2 sezon?

Na początku kwietnia informowaliśmy, że ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu. Pewne jest więc, że „Tulsa King” wróci. Wraz z wideo promocyjnym, które zapowiadało kolejną serię, twórcy serialu pochwalili się również, że produkcja zadebiutuje na jesień 2024 roku. Niestety, nie jest jasne, kiedy produkcję obejrzymy legalnie w Polsce, choć powinna się ona pojawić na SkyShowtime w pobliżu premiery amerykańskiej.

1. sezon serialu obejrzycie na SkyShowtime. Wystarczy, że klikniecie tutaj.

Więcej o "Tulsa King" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Tulsa King - sezon 2.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA