REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Ten serial jest jak połączenie "Bridgertonów" i "The Boys". Użytkownicy Amazona go pokochali

Ileż można oglądać chłopaków naparzających się z supkami? W nieskończoność. Dlatego nowy sezon "The Boys" wciąż rządzi w zestawieniu najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video. Jednakże do topki wkradł się też nowy serial, który pokochali użytkownicy platformy.

06.07.2024
8:35
moja lady jane amazon prime video co obejrzeć
REKLAMA

4. sezon "The Boys" jest hitem. Nie zmienią tego żadne narzekania chłopców z amerykańskiej alt-prawicy, którzy dopiero teraz zorientowali się, że serial się z nich nabija. W stosunku do poprzednich odsłon oglądalność produkcji mocno skoczyła. Dlatego od czasu premiery nowych odcinków to właśnie ona królują w zestawieniu najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video w naszym kraju. To się nie zmieni przez najbliższe tygodnie, bo finałowy epizod pojawi się na platformie dopiero 18 lipca.

Nie tylko korona króla serwisu w naszym kraju świadczy o tym, że Polacy zakochali się w nowych odcinkach "The Boys". W końcu udało im się wciągnąć do topki najpopularniejszych tytułów Amazon Prime Video również spin-off serialu. "Gen V" wlecze się gdzieś w ogonie zestawienia, bo zajmuje jego przedostatnią pozycję, tuż przed "Generacją przyszłości". Poza tym użytkownicy platformy wciąż jeszcze namiętnie oglądają "Jestem Celine Dion" i akcyjniaka "Kraj świętych i grzeszników" z Liamem Neesonem, które zajmują kolejno trzecią i czwartą pozycję w rankingu. Przed nimi znalazła się natomiast wybuchowa nowość.

REKLAMA

Amazon Prime Video - co obejrzeć?

"Moja lady Jane" szturmem wdarła się do świadomości użytkowników Amazona. Gdyby nie "The Boys" to właśnie ta opowieść o Jane Grey, królowałaby w serwisie. A tak zajmuje drugą pozycję w rankingu najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie. Czym trafiła w gusta subskrybentów serwisu? Nie jest to bowiem nudna produkcja historyczna. W końcu samo Prime Video opisuje ją jako "epicką opowieść o prawdziwej miłości, wielkiej przygodzie, oszalałych królobójcach, beznamiętnym bohaterstwie, przebiegłych intrygach i brawurowej szermierce, z odrobiną magicznego realizmu i całym mnóstwem seksu".

"Moja lady Jane" to reimaginacja historii tytułowej królowej, której głowę ścięto zaledwie po dziewięciu dniach rządów. Akcja zaczyna się kiedy matka zmusza ją do poślubienia Lorda Guildforda Dudleya. Główna bohaterka nie jest nim jednak zainteresowana, więc robi wszystko, aby wyplątać się z tej sytuacji. Sama twórczyni serialu Gemma Burges nazywa go połączeniem "Bridgertonów" i "The Boys". Brzmi dobrze, nie?

Z nowości warto jeszcze na pewno zwrócić uwagę na "Alibi.com 2", które wdarło się do zestawienia, prześcigając w nim "Gen V". To francuska komedia o facecie, który zbudował dochodowy biznes na kłamstwie. Do jego firmy może zgłosić się każdy, kto skacze w bok, miga się od pracy albo unika dłużników. Tytułowa spółka specjalizuje się bowiem we wciskaniu kitu. Kiedy głównego bohatera trafia strzała amora, strasznie trudno jest mu wytrwać w prawdzie.

Więcej o nowościach Amazon Prime Video poczytasz na Spider's Web:

Na liście najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video zaraz może dojść do przetasowania. W ostatnich dniach do oferty serwisu trafił przecież całkiem mocny zawodnik. "Space Cadet" to opowieść o kobiecie, która zawsze marzyła o lotach w kosmos. Jej życie nie potoczyło się jednak tak, jak to sobie wymarzyła. Zdeterminowana, aby osiągnąć swój cel, postanawia podkolorować swoje CV i wysłać je do NASA. Zwraca w ten sposób uwagę pracowników agencji, którzy postanawiają dać jej szansę. Czy prawda wyjdzie na jaw?

REKLAMA

Amazon Prime Video - TOP najpopularniejszych w tym tygodniu:

 1. The Boys
 2. Moja Lady Jane
 3. Jestem Celine Dion
 4. Kraj świętych i grzeszników
 5. Fallout
 6. Dżentelmeni
 7. Maxton Hall
 8. Alibi.com 2
 9. Gen V
 10. Generacja przyszłości
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA