REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

W Azji Express pojawiła się nowa para. Wiemy, kto wrócił do programu

Azja Express cieszy się niesłabnącą popularnością. Program, w którym celebryci ścigają się ze sobą na największym kontynencie na Ziemi, mając zaledwie dolara w kieszeni, doczekał się 2. edycji. Ta właśnie trwa i zaskakuje nowymi zasadami.

18.10.2017
21:40
Nowa para w programie Azja Express. Wiemy, kto powrócił do programu.
REKLAMA
REKLAMA

Program prowadzony przez Agnieszkę Woźniak-Starak jest bardzo prosty w swoim założeniu - jedna para złożona ze znanej osoby i jej dobrego kompana ma wygrać, dotarłszy jako pierwsza na metę. Osiem duetów rywalizuje ze sobą przez kilka tygodni, a najsłabsze z nich odpadają co drugi tydzień. W 2. sezonie Azji Express zmieniono jednak początkowe założenia programu.

Uczestników, którzy odpali, jak i tych biorących jeszcze udział w programie, spotkała niespodzianka. Do Azji Express wróciły znane twarze.

W 7. odcinku programu do ekip dołączyła nowa, złożona z członków show, którzy już rzekomo pożegnali się z zabawą. Nową parą w Azji Express są: Stanisław Karpiel-Bułecka i Marta Wierzbicka. To sami uczestnicy zdecydowali, kto powróci do gry. Propozycję powrotu złożyła dwóm duetom prowadząca program, Agnieszka Woźniak-Starak. Pierwsi o tym pomyśle dowiedzieli się Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzina. W ostatnim odcinku z taką samą propozycją spotkały się dwie dziewczyny. Każda para miała zaledwie kilka minut na podjęcie decyzji, kto z nich ponownie weźmie udział w programie, ale już na nowych zasadach.

Para została złożona z uczestników, którzy zakończyli udział w programie w 4. i 6. odcinku. W czwartym epizodzie Azji Express pożegnaliśmy Stanisława Karpiel-Bułeckę i Szymona Chyc-Magdzinę, a w szóstym Martę Wierzbicką i Oliwię Cabaj. W programie, zamiast tylko pięciu par, o wygraną będzie walczyć ich teraz znowu sześć.

azja express tvn class="wp-image-93692"
Asia Express 2 Gwiazdy, Odcinek 1, Joanna Przetakiewicz, TVN Piotr Filutowski

W Azji Express wciąż możemy oglądać poczynania takich zespołów jak:

  • Marta Wierzbicka i Stanisław Karpiel-Bułecka - nowa para
  • Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak
  • Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz
  • Michał Piróg i Piotr Czaykowski
  • Zuzanna Bijoch i Julia Bijoch
  • Dorota Gardias i Kasia Domeracka
REKLAMA

Z programu definitywnie odpadli Tymon Tymański z synem Lucasem Hellmannem.

Takie powroty w programach rozrywkowych to żadna nowość. Uczestnicy wracający po jakimś czasie podtrzymują zainteresowanie programem i dbają o emocje widzów. Tak samo było zresztą choćby w programie Agent. Gwiazdy stacji TVN, kiedy jeden z uczestników najpierw pożegnał się z ekipą, a potem dalej brał udział w walce o wygraną.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA