REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Bartek Sitek nagrał film o Gargamelu. "Mam do siebie bardzo dużo żalu"

Bartek Sitek ponownie odniósł się do sprawy w związku z Gargamelem. Współtwórca "Dwóch Typów Podcast" mocno podsumował youtubera: "Dla mnie to było po prostu dziwne, że dorosły gość był z 17-latką".

03.10.2023
12:46
Bartek Sitek nagrał film o Gargamelu. "Mam do siebie bardzo dużo żalu"
REKLAMA

Tydzień temu, kiedy Laura Klaus, była dziewczyna Jakuba "Gargamela" Chuptysia, opublikowała nagranie, w którym oskarża youtubera o stosowanie wobec niej werbalnej i fizycznej przemocy, głos w sprawie zabrał Bartek Sitek. Współtwórca podcastu "Dwóch Typów Podcast" oraz współprowadzący na kanale "Jacex Dowóz Wideo" zamieścił w mediach społecznościowych wpis, informując nie tylko o zakończeniu współpracy, ale i przyjaźni z Gargamelem. Opisał pokrótce, jak z jego perspektywy wyglądał związek byłego przyjaciela z 17-letnią dziewczyną, gdy ten miał wówczas 25 lat i dodał, że znika na jakiś czas, aby wszystko dokładnie przemyśleć. Teraz, gdy emocje nieco opadły, Bartek wrócił do widzów z nagraniem, w którym szerzej opowiada o sytuacji z Gargamelem.

REKLAMA

Na temat "polskiego MeToo" pisaliśmy w serwisie Spider's Web od samego początku:

Bartek Sitek ze łzami w oczach skomentował sprawę z Gargamelem

Na nagraniu, które ukazało się na Twitchu, Bartek Sitek próbował powstrzymywać łzy, gdy w emocjonalny sposób wypowiadał się szerzej na temat głośnej sprawy z Gargamelem. Były przyjaciel youtubera wyznał, że choć wiedział o różnicy wieku między Laurą a Jakubem, nie zrobił nic:

Dla mnie to było po prostu, ku*wa, dziwne, że dorosły gość był z 17-latką. Teraz żałuję, że ja po prostu nie powiedziałem: "Chłopie, ku*wa, masz 25, 26 lat, jesteś z nastolatką, jest to ogromna różnica wieku, to nie jest dorosła osoba, ogarnij się". I żałuję do tej pory, że tego nie zrobiłem wtedy, bo mógłbym w ten sposób oszczędzić tej dziewczynie tego wszystkiego

- wyznał.

Bartek odniósł się także do Diany, poprzedniej dziewczyny Gargamela, ponieważ już wtedy w stronę youtubera padły podobne oskarżenia. Chuptyś ogłosił wtedy, że zamierza udać się na terapię i zmienić swoje życie. Współtwórca "Dwóch Typów Podcast" po czasie stwierdził, że między doświadczeniami Diany, a tym, co spotkało Laurę, jest tyle podobieństw, że jest mu wstyd za brak reakcji:

On tworzył zaj*bistą personę, w którą się chciało wierzyć i też potrafił zaj*biście wykorzystać poczucie winy. Mam wrażenie, że po sytuacją z Dianą my mu wszyscy uwierzyliśmy na słowo, że to on jest ofiarą tej całej sytuacji

skomentował.

Bartek opowiedział także, że zaczął przeglądać swoje prywatne wiadomości z Gargamelem i porównywać je do tych, które w tym samym czasie Chuptyś wymieniał z Laurą:

REKLAMA

Zaraz po tym, gdy ten tiktok Laury wyszedł, zacząłem patrzeć na daty tych wiadomości, które Laura pokazała i przeglądałem moje wiadomości z Kubą prywatne, które wtedy jakby mieliśmy. (…) I w dniu, kiedy Laura mówiła swojej koleżance, że Kuba zrobił jej awanturę o to, że ona jadła pizzę, ja z Kubą gadałem, ku*wa, o zaburzeniach odżywania

kontynuował

Ponadto były przyjaciel Gargamela ponownie podkreślił, że "Dwóch Typów Podcast" jest zakończony, ponieważ nie ma ochoty współpracować z Kubą. Dodał, że będzie kontynuował stremowanie, choć "Jacex" jako taki jest zakończony, podziękował widzom i przeprosił, że ta twórczość kończy się w taki sposób. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA