REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Taco Hemingway, Schafter i „bigos", czyli nowy utwór raperskiego duetu

Singiel bigos zadebiutował wraz z teledyskiem na YouTube'ie. Choć przewodzi w nim Taco, to bigos zapowiada debiutancki album Schaftera.

06.11.2019
15:47
Taco Hemingway i Schafter jedzą bigos, czyli nowy utwór raperskiego duetu
REKLAMA
REKLAMA

Taco Hemingwaya fanom polskiej sceny muzycznej przedstawiać raczej nie trzeba. Filip Szcześniak (jego prawdziwe nazwisko) od czasu „Trójkąta warszawskiego", czyli minialbumu z 2014 roku, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów.

Co innego Schafter, a właściwie Wojciech Laskowski. Ten 16-latek dopiero zdobywa sławę. Słuchaczy przyciąga nieszablonowymi tekstami, które mieszają polskie i angielskie słowa - zupełnie, jak w tytule poniższego klipu:

Bigos, czyli just bacause:

Na debiutancki krążek Shaftera będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni. Premiera „audiotele" odbędzie się 22 listopada. Obok Taco na płycie usłyszymy jeszcze Żabsona, Belmondo, Rasa, Młodego Dzbana i Okiego. Za połowę produkcji Schafter ma odpowiadać samodzielnie.

REKLAMA

Wszystkim, którzy nie mogą doczekać się premiery, przypominamy pierwszy hit rapera - z maja tego roku. Ma już blisko 15 mln wyświetleń w serwisie YouTube!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA