REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka /
  3. Dzieje się

Do sieci trafiły nagrania z prób Blanki na Eurowizję. Internauci mocno skrytykowali show

Blanka niebawem będzie reprezentowała nasz kraj w konkursie Eurowizji z piosenką "Solo". Pierwsze nagrania z prób do półfinałowego występu nie wywołały w fanach Eurowizji entuzjazmu, a raczej zawiodły wielbicieli. O co dokładnie chodzi?

07.05.2023
12:18
Blanka niebawem wystąpi na Eurowizji
REKLAMA

Wybór Blanki jako reprezentantki Polski w konkursie Eurowizji od wielu tygodni wzbudza ogromne emocje. Zaczęło się od preselekcji, które okazały się kontrowersyjne przez to, że typowany na faworyta Jann, nie przeszedł dalej.

REKLAMA

Fani zaczęli węszyć spisek, tym bardziej, że młoda piosenkarka często brała udział w występach TVP, a jej choreografią już wcześniej opiekowali się tancerze Agustina Egurroli. Fani Eurowizji chcieli, aby Telewizja Polska raz jeszcze ujawniła szczegóły głosowania na eurowizyjnych kandydatów, jednak odzewu ze strony TVP nie było żadnego.

Do sieci trafiły fragmenty show z próby Blanki. Występ krytycznie ocenił TikToker Miechulec.

Tymczasem do sieci trafiły fragmenty prób przed półfinałem, który odbędzie się już 11 maja. Detale planowanego show Blanki ocenił TikToker Miechulec. A ocenił dość chłodno.

Blanka idzie po catwalku, nie patrzy w kamerę, nie uśmiecha się. Jest jakaś mega statyczna, mimo że to dynamiczny fragment - podkreślił. Najbardziej jednak rażące zdaniem internautów i TikTokera są dość tanie efekty specjalne na scenie, a jedna z wizualizacji porównana została nawet do deski klozetowej lat 90. Czy tylko ja widzę, że to jest przesadzone, tandetne, kiczowate? Fascynacja okładkami na scenie na Eurowizji miała miejsce w 2018 roku [...] Już się nie robi tak występów - mówił Miechulec.

"Przebrać Blankę". Fani krytycznie o jej show z próby

Sama Blanka zapowiadała, że jest bardzo świadoma swoich niedociągnięć i będzie robić wszystko, aby dać jak najlepszy występ w Liverpoolu. Blanka Stajkow nie tylko popracowała nad brzmieniem "Solo", ale i również nad samą choreografią do utworu. Wiadomo, że na scenie towarzyszyć jej będzie czwórka tancerzy. Nie tylko TikTokerowi, ale też fanom Eurowizji mocno nie spodobały się efekty specjalne i dość krytycznie je ocenili. Nie brakowało opinii, że całość, łącznie ze strojem Blanki jest mocno kiczowata. Usunąć te paskudne efekty specjalne. Przebrać Blankę, bo umówmy się strój wygląda, jakby była łyżwiarką figurową. Wyeliminować ten spacer po scenie, bo nie jesteśmy na Sylwestrze - komentowali wielbicieli Eurowizji. Inni z kolei dodawali: Usuńcie nakładki z dancebreaku i będzie dobrze. Cały występ Blanki zobaczymy już niebawem, bo już 11 maja w Liverpoolu.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA