REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

Przed nami bardzo mocny serialowy czerwiec. Powróci wiele uwielbianych serii, a to jeszcze nie wszystko

W czerwcu 2024 roku widzowie z pewnością nie będą się nudzić. Wielkimi krokami nadchodzą kontynuacje najbardziej popularnych seriali ostatnich lat. Czy ktoś tutaj tęsknił za tytułami „The Boys”, „Ród smoka” lub „The Bear”? Może niektórzy nie mogą się już doczekać premiery odcinkowej produkcji „Gwiezdne wojny: Akolita”? Dla wszystkich niecierpliwych mamy dobrą wiadomość, seriale będzie można zobaczyć online już w czerwcu. Gdzie dokładnie można je oglądać?

13.05.2024
13:00
Nowe sezony, seriale, czerwiec 2024, The Boys, Ród smoka, Łasuch, Netflix
REKLAMA

Z pewnością wielu widzów będzie odczuwać letni, wakacyjny klimat w zaciszu własnego domu. Nie można się dziwić, gdyż mnogość streamingowych premier skutecznie przyciągnie przed ekrany ogromną publikę. A już w szczególności tych, którzy czekają na kolejne sezony swoich ulubionych seriali. Nie zabraknie także głośnych premier. Od dłuższego czasu w sieci mówi się o tym, że nadchodzący tytuł „Gwiezdne wojny: Akolita” będzie jedną z najlepszych produkcji z kultowego uniwersum Star Wars, a przynajmniej w perspektywie ostatnich lat. Fani pokładają w tym serialu ogromne nadzieje. Dawno już nie dostali czegoś, czym mogliby się zachwycić. Oczekiwania wobec Disneya są więc bardzo wysokie. To samo z pewnością odczuwają użytkownicy platformy Amazon Prime Video. Oni z kolei w końcu będą mogli zapoznać się z czwartym sezonem serialu „The Boys”. Przypomnijmy, że od premiery trzeciej odsłony serii minęły 2 lata. Warto zaznaczyć, że to przede wszystkim finał „Gen V” (jest to spin-off serialu „The Boys”) skutecznie rozbudził apetyty fanów na więcej.

REKLAMA

Seriale na czerwiec 2024: premiery nowych sezonów popularnych seriali

Na tym oczywiście się nie kończy. Swojej kontynuacji doczeka się też serial „The Bear”, którego ogromny sukces był również bardzo dużym zaskoczeniem. Aktualnie produkcja cieszy się niezwykle pozytywnymi opiniami i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić, a już na pewno nie w najbliższym czasie. W podobnej sytuacji znajduje się też tytuł „Ród smoka”, czyli godny duchowy spadkobierca kultowej serii „Gra o tron”. Jego start nie należał co prawda do najlepszych, ale szybko okazało się, że warto było dać mu szansę. Obecnie widzowie są zadowoleni z przebiegu historii i zdecydowanie chcą zapoznać się z kolejnymi odcinkami. Można więc śmiało stwierdzić, że w czerwcu 2024 roku dla każdego znajdzie się coś dobrego. Serialowi twórcy oddadzą w nasze ręce wiele interesujących kontynuacji, ale nie zabraknie też równie ciekawych premier. Poniżej przedstawiamy pełną listę.

Zwiastun 4. sezonu serialu The Boys, dostępnego na platformie Amazon Prime Video

Czerwiec 2024: nowe sezony seriali

  • „Burmistrz Kingstown” - sezon trzeci, pierwszy odcinek - 02.06.2024 - dostępny na platformie SkyShowtime
  • „Gwiezdne wojny: Akolita” - sezon pierwszy, dwa odcinki - 05.06.2024 - dostępny na platformie Disney+
  • „Łasuch” - sezon trzeci, wszystkie odcinki - 06.06.2024 - dostępny na platformie Netflix
  • „The Boys” - sezon czwarty, trzy odcinki - 13.06.2024 - dostępny na platformie Amazon Prime Video
  • „Ród smoka” - sezon drugi, pierwszy odcinek - 16.06.2024 - dostępny na platformie HBO Max
  • „The Bear” - sezon trzeci, wszystkie odcinki - 27.06.2024 - dostępny na platformie Disney+
REKLAMA

Więcej o tym, co warto obejrzeć w streamingu, czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA