REKLAMA
  1. ROZRYWKA.BLOG
  2. Mobile

Oto Diep.io - następca niezwykle popularnej gry Agar.io od studia Miniclip

Agar.io to przeglądarkowa oraz mobilna gra zręcznościowa o gigantycznej rozpoznawalności. Nic dziwnego, że produkcja w końcu musiała dostać swoją kontynuację.

28.07.2016
20:19
Oto Diep.io - następca niezwykle popularnej gry Agar.io
REKLAMA
REKLAMA

Oryginalne Agar.io hit na skalę światową. Gra miała swoje pięć minut nawet w serialu House of Cards, gdzie polowanie na inne kulki uskuteczniał sam fikcyjny prezydent Stanów Zjednoczonych. Kontynuacja produkcji od studia Miniclip była jedynie kwestią czasu.

Następcą Agar.io jest Diep.io - już dostępne na Androidzie oraz iOS.

Nowa produkcja studia Miniclip przypomina wyglądem poprzednią grę tych twórców. Tak jak w Agar.io, Diep.io stawia graczy naprzeciwko siebie, konfrontując ich w czasie rzeczywistym. Z tym wyróżnikiem, że tym razem zamiast żarłocznych kropek mamy coś na kształt uproszczonych czołgów.

Miast gonić i pożerać innych graczy, teraz strzelamy w ich kierunku. W Agar.io rośliśmy w miarę postępów w rozgrywce. W Diep.io ulepszamy pancerz naszego czołgu, a także działo, z którego prujemy w kierunku rywalizujących z nami graczy.

diep.io 2 class="wp-image-72519"
REKLAMA

Szkoda tylko, że w Miniclipie wybrano najmniej odpowiedni moment na premierę swojej nowej gry mobilnej. Dzisiaj cały świat gra w Pokemon GO, przez co debiut mobilnej wersji Diep.io, przeznaczonej na Androida oraz iOS, może nie dostać należytego posłuchu.

Jeżeli chcecie przetestować bezpłatne Diep.io, skorzystajcie z poniższych odsyłaczy:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA