REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Hit z Robinem Williamsem na Disney+. Co jeszcze warto obejrzeć w weekend?

Weekend na filmowo? Również i tym razem Disney+ przygotował dla swoich subskrybentów nowości filmowe oraz serialowe. Jeśli nie wiecie, co obejrzeć w serwisie, sprawdźcie propozycje Disneya. Wśród premier m.in. "Zdjęcie w godzinę", "Fistaszki: Wersja kinowa" czy "Między nami żywiołami".

10.09.2023
9:01
disney weekend seriale filmy co obejrzeć między nami żywiołami
REKLAMA

Disney + jak zwykle ma dla swoich fanów wciągające nowości filmowe oraz serialowe na nadchodzący weekend oraz kolejne dni. Co tym razem warto obejrzeć na platformie?

Więcej o Disney+ przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Hit z Robinem Williamsem na Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

Na pierwszy ogień idzie film "Zdjęcie w godzinę", dostępny od 8 września. Seymour Parrish pracuje od dwudziestu lat w punkcie fotograficznym w jednym z podmiejskich supermarketów. Nieśmiały i zamknięty w sobie, nie ma rodziny ani przyjaciół. Rekompensuje ten brak, traktując klientów utrwalonych na fotografiach jak swoich bliskich. Szczególne miejsce w jego sercu zajmuje młode, na pozór szczęśliwe małżeństwo: Nina i Will Yorkinowie, z kilkuletnim synem Jake'em. Gdy prawda o ich problemach dociera do Sy'a, jego obsesja przybiera na sile, zmuszając go do wkroczenia w życie swojej wyimaginowanej rodziny.

"Zdjęcie w godzinę"

Warto również przyjrzeć się "Fistaszkom" w wersji kinowej. Bohaterowie legendarnych, cieszących się niesłabnącą popularnością od ponad pół wieku opowieści rysunkowych Charlesa M. Schulza: Charlie Brown, pies Snoopy i ich przyjaciele w nowym wydaniu animowanej komedii przygodowej wyprodukowanej przez studio Blue Sky, w którym powstała słynna ”Epoka lodowcowa”.

"Fistaszki. Wersja kinowa"

Z kolei od 13 września dostępny będzie też obraz "Między nami żywiołami" na platformie Disney +. To najnowsza animacja Disneya i Pixara. Akcja filmu rozgrywa się w Żywiołowie, mieście zamieszkanym przez przedstawicieli ognia, wody, ziemi i powietrza. Iskra to twarda, sprytna i ognista dziewczyna, która wbrew woli ojca zaprzyjaźnia się z zabawnym, płynącym z prądem chłopakiem imieniem Wodek. Ich znajomość wywraca świat Iskry do góry nogami i sprawia, że bohaterowie zaczynają na nowo odkrywać otaczający ich świat.

"Między nami żywiołami"
REKLAMA

Oto wszystkie nowości na Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

  • "Bleach: Thousand-Year Blood War
  • "Futurama"
  • "Synduality Noir"
  • "Zbrodnie po sąsiedzku
  • "Ahsoka"
  • "Zdjęcie w godzinę"
  • "Fistaszki - wersja kinowa"
  • "Bertie Gregory: Dzika przyroda z bliska"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA