REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Disney+ za półdarmo. Rusza nowa promocja tuż przed podwyżką cen

Disney+ przygotował wyjątkową promocję dla polskich użytkowników. Nowi i powracający klienci platformy już teraz mogą wykupić subskrypcję, za którą w najbliższych trzech miesiącach zapłacą dosłownie grosze. Przyda się przed nadchodzącą podwyżką.

06.09.2023
11:40
disney promocja cena podwyżka
REKLAMA

Disney+ to internetowy dom marek należących do The Walt Disney Company - aktualnie największych brandów rozrywkowych na świecie. W ofercie platformy znajdziemy m.in. tytuły Marvela, produkcje ze świata "Gwiezdnych Wojen", animacje Disneya (oczywista oczywistość) i Pixara. Hitów w serwisie nie brakuje. Tymi najnowszymi jest "Ahsoka" (spin-off "The Mandalorian"), aktorska "Mała syrenka", 2. sezon "The Bear" czy wciąż jeszcze trwająca trzecia odsłona "Zbrodni po sąsiedzku". Koło takiej oferty żaden szanujący się kinomaniak i serialomaniak nie da rady przejść obojętnie.

REKLAMA

Jeśli jednak wciąż nie jesteście pewni, czy treści na Disney+ skierowane są właśnie do was, to właśnie nadarza się idealna okazja, żeby to sprawdzić. Dotyczy to również osób, które z jakichś powodów w przeszłości zdecydowały się zrezygnować z subskrypcji. To dobry czas na powrót.

Czytaj także:

Disney+ - promocja dla polskich użytkowników

Startująca dzisiaj promocja Disney+ tyczy się nowych i powracających klientów. Jeśli do 20 września zdecydują się oni na wykupienie subskrypcji serwisu, zapłacą za nią jedyne 6,99 zł/msc przez trzy miesiące. Jak nietrudno policzyć, atrakcyjną ceną subskrybenci będą mogli cieszyć się tylko do momentu zapowiadanej wcześniej podwyżki.

Disney+ - cena - promocja
REKLAMA

Informacja, że cena za Disney+ niedługo wzrośnie, gruchnęła całkiem niedawno - w zeszłym miesiącu. Jak wiadomo, podwyżki nie ominą niestety Polski i już od grudnia za subskrypcję platformy będziemy płacić nie 28,99 zł/msc, tylko 37,99 zł/msc (w przypadku subskrypcji rocznych podwyżka wyniesie aż 90 zł - cena sięgnie więc 379,90 zł).

Subskrypcję Disney+ w promocyjnej cenie na trzy miesiące możecie wykupić od dzisiaj do 20 września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA