REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

W piątek o 20.00 wszystkie największe stacje w Polsce wyemitują to samo. To nie awaria

Jeśli włączysz telewizor w piątek wieczorem, a więc w momencie największej oglądalności, to na TVP1 obejrzysz wywiad z Donaldem Tuskiem, na TVN24 w tym samym czasie będzie odbywała się rozmowa z Prezesem Rady Ministrów, z kolei Polsat News wyemituje rozmowę z premierem. I to wszystko o 20.00!

12.01.2024
13:15
donald tusk tvp polsat
REKLAMA

Dawno, dawno temu krążył żart o lodówce i Donaldzie Tusku, pewnie już trochę zapomniany, bo byłego i obecnego premiera przez ostatnie lata w Polsce nie było. Jednak znane marki, postacie i politycy mają to do siebie, że bardzo lubią wracać. Więc spokojnie można usiąść przed komputerem odpalić nie takie znowu nowe Diablo, puścić świeży kawałek Toola i podjąć decyzję, czy na telewizorze włączyć ostatnią część „Indiany Jonesa” z podstarzałym Harrisonem Fordem, czy też posłuchać o konflikcie Tuska z Kaczyńskim. Pierwsza dekada XXI wieku na pełnej.

REKLAMA

W sukurs tej nostalgicznej tendencji ruszyły też największe stacje telewizyjne.

Wychodzi więc na to, że piątek 12 stycznia 2024 r. roku widzowie największych stacji telewizyjnych, a więc TVN-u, Polsatu i odzyskanej świeżo przez nową władzę TVP, będą mogli obejrzeć ten sam program. A konkretnie wywiad z Donaldem Tuskiem, który zgodnie przeprowadzą razem największe telewizje. TVN wydeleguje do tego zadania Anitę Werner, Polsat Marka Witwickiego, z kolei rewolucyjnie odświeżoną telewizję publiczną będzie reprezentował Marek Czyż.

Dzisiejszy wywiad jest z pewnością gigantycznym sukcesem sztabowców Donalda Tuska, a także widocznym efektem ostatnich działań politycznych, w tym tych dotyczących samej TVP. I nawet dość zaskakujące jest, że w roku niewyborczym stacje telewizyjne pracują tak zgodnie w organizacji wspólnego programu, w tak skłóconym przecież środowisku.

Myślę też, że wielu widzów może być zaskoczonych, że w największych telewizjach informacyjnych nie będzie dla tego wywiadu alternatywy, a zmieniając programy, zobaczą w zasadzie to samo. Proszę jednak nie dzwonić do prezesów telewizji czy ministrów kultury, tym razem wszystko działa.

Wywiad z Donaldem Tuskiem będzie można obejrzeć w następujących programach:

  • TVN 24
  • Polsat
  • Polsat News
  • Polsat Polityka
  • TVP 1
  • TVP Info

Na Spider’s Web piszemy o serialach i filmach, jeśli ktoś piątkowy wieczór chce spędzić bez polityki:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA