REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Ten imponujacy, fanowski i zrobiony bez budżetu film w uniwersum Warhammer 40k zwali was z nóg!

Chyba czas, by poddać pod redefinicję określenie "fanowski film", gdyż opublikowany właśnie 8-minutowy prolog do krótkometrażówki "The Lord Inquisitor" osadzony w świecie Warhammera 40k wygląda obłędnie i w pełni profesjonalnie.

30.08.2016
12:25
Imponujacy, fanowski film w uniwersum Warhammera 40k zwala z nóg!
REKLAMA
REKLAMA

Oglądając "The Lord Inquisitor - Prologue" aż trudno uwierzyć, że coś takiego jest wstanie powstać poza wielkim studiem i bez (jakiegokolwiek) budżetu. Ten, wykonany w pełni w CGI film krótkometrażowy rozpoczął swoje życie jako "zwykły, fanowski i prywatny projekt" człowieka imieniem Erasmus Brosdau. Erasmus, oprócz tego, że jest wielkim fanem gry Warhammer 40k, to jeszcze zawodowo pracuje jako art director i twórca modeli 3D w firmie Crytek.

Jak sam zaznacza, "The Lord Inquisitor" jest filmem, nad którym pracował on w wolnym czasie po pracy, tworzony był tylko i wyłącznie z pasji (projekt jest kompletnie niekomercyjny), i bez żadnego wsparcia finansowego. Biorąc to pod uwagę, trudno nie zadziwić się tym projektem, gdyż film prezentuje się jak wielka superprodukcja. Wygląda lepiej niż niejedna wstawka filmowa w wysokobudżetowej grze czy animacji komputerowej. Ba! Wygląda nawet lepiej niż niejedno hollywoodzkie widowisko!

REKLAMA

Pozostaje nam więc tylko czekać na dalszy ciąg i obserwować jak ten projekt będzie się dalej rozwijać. Póki co, The Lord Inquisitor ma ponad 80 tysięcy fanów na Facebooku i już teraz uznawany jest za jeden z najpopularniejszych niekomercyjnych projektów filmowych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA