REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy film "Flash" już w całości wyciekł do internetu. Co się stało?

"Flash" wyciekł do sieci. Nowy film pojawił się w całości na Twitterze. Jak do tego doszło?

26.06.2023
17:50
"Flash" wyciekł do sieci
REKLAMA

"Flash" wyciekł w całości na Twitterze, w wersji nagranej kamerą w kinie. Jak się okazuje, jakość obrazu była w porządku i można było bez żadnych przeszkód obejrzeć film. Produkcja dostępna była aż przez osiem godzin i osiągnęła przez ten czas aż 1,7 mln wyświetleń. Produkcja nie jest już dostępna w sieci. "Flash, który trafił na Twittera, został z niego usunięty, natomiast osoba wrzucająca do sieci ten serial, została zablokowana.

REKLAMA

"Flash" wrzucony do sieci na Twittera. Jak do tego doszło?

Niewykluczone, że osoba wrzucająca "Flasha" na Twitterze świadomie wybrała wczesne godziny poranne (według czasu amerykańskiego) w niedzielę, 25 czerwca. Nie jest to jednak pierwsza sytuacja, gdy amerykański film wycieka na tej platformie społecznościowej.

Jak się okazuje, już wcześniej zanotowany był ten sam problem z kultową animacją " Super Mario Bros. Film", który wyciekł do sieci w kwietniu 2023 roku. Różnica była jednak taka, iż animacja zbierała rekordowe wyniki w box office. Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak w ogóle doszło do tego wycieku. Takie sytuacje podyktowane są właśnie zwiększeniem limitów długości wideo i wielkości plików dla osób subskrybujących Twittera. Dzięki temu mogą oni publikować wideo trwające dwie godziny ważące do 8GB.

REKLAMA

Prognozy dla "Flasha" w kinach nie są optymistyczne

To właśnie osoby korzystające z Twittera przypadkowo odkrywali wyciek filmu. Dodajmy, że "Flash" jest oczywiście wciąż wyświetlany w kinach. Prognozy dla produkcji nie są jednak optymistyczne. Mówi się, że będzie to jedna z największych klap filmowych tego roku. Dla tych, którzy nie widzieli "Flasha", szybko przypomnijmy jego fabułę. W wyniku niezwykłego zdarzenia Barry Allen (Ezra Miller) zyskuje zdolność przemieszczania się z niezwykłą szybkością i pod pseudonimem staje na straży Central City. W rolach głównych wystąpili m.in. Ezra Miller, Michael Keaton, Sasha Calle oraz Michael Shannon.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA