REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Gdzie obejrzeć film "Gra fortuny"? Produkcja z Jasonem Stathamem jest dostępna w VOD

Jason Statham potrafi podnieść adrenalinę, nie tylko w roli Deckarda Shawa z "Szybkich i wściekłych". Aktor znany z "Niezniszczalnych" czy "Transportera" tym razem, wraz z Aubrey Plazą i Hugh Grantem pojawił się w filmie "Gra fortuny", szpiegowskiej komedii akcji, w której Statham wcielił się w charyzmatycznego szpiega Orsona Fortune.

06.04.2023
6:15
gdzie obejrzec film gra fortuny
REKLAMA

Orson Fortune nie jest bynajmniej typem eleganckiego Jamesa Bonda, aczkolwiek zdecydowanie może dorównać mu skuteczności, jeśli chodzi o doprowadzenie misji do końca. Za reżyserię filmu "Gra fortuny" odpowiedzialny jest Guy Ritchie, reżyser takich filmów, jak "Sherlock Holmes" z Robertem Downeyem Jr. i Judem Law w rolach głównych czy "Król Artur: Legenda miecza", gdzie w Artura wcielił się Charlie Hunnam.

REKLAMA

Film "Gra fortuny" dostępny jest m. in. w Polsat Box Go

REKLAMA

Najnowszy komediowy thriller Ritchiego to historia szpiega Orsona Fortune, który musi odzyskać zaawansowane technologicznie urządzenie z rąk Grega Simmondsa, zdeprawowanego handlarza bronią. Plan Orsona jest pozornie prosty: zwerbować Danny’ego Francesco, najpopularniejszego gwiazdora Hollywood i namówić do współpracy aktora, który poza ekranem niechętnie bierze udział w ryzykownych akcjach. Fortune potrafi być bardzo przekonujący - składając Danny’emu propozycję nie do odrzucenia, drużyna twardzieli rozpoczyna grę, której stawką jest przetrwanie ludzkości.

Film "Gra fortuny" dostępny jest w serwisach Cineman, Rakuten TV, Player, Polsat Box Go oraz Canal+.

W rolach głównych Jason Statham ("Szybcy i wściekli"), Aubrey Plaza ("Biały Lotos"), Cary Elwes ("Piła"), Hugh Grant ("Dungeons & Dragons: Złodziejski honor") i Josh Hartnett ("Pearl Harbor").

Zwiastun filmu "Gra fortuny" (2023)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA