REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Szykujcie się na więcej supków. 1. sezon spin-offu "The Boys" jeszcze się nie skończył, a Amazon już zamawia nowe odcinki

Supków nigdy za wiele. W czasie, gdy z niecierpliwością wyczekujemy 4. sezonu "The Boys" możemy oglądać ich spin-off, którego odcinki regularnie pojawiają się na Amazon Prime Video. Platforma przygotowała dla fanów "Gen V" niespodziankę.

20.10.2023
12:17
gen v amazon prime video 2 sezon
REKLAMA

Uniwersum "The Boys" powiększa się. Nic dziwnego. Serial był pierwszym globalnym hitem Amazona, więc Prime Video postanowiło wycisnąć z jego sukcesu, ile się da. Nie tylko zamawia kolejne sezony produkcji głównej, ale serwuje nam również jej spin-offy. Dostaliśmy już animowane "Diabolical", a teraz jesteśmy w trakcie "Gen V".

Aktorski spin-off "The Boys" rozgrywa się w szkole dla superbohaterów. Jej uczniowie liczą na wielką karierę w Siódemce, filmie i telewizji, a w najgorszym wypadku - w Vought International. Szybko jednak odkrywają, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje. I co wtedy dostajemy? Orgię przemocy oczywiście.

Więcej o "The Boys" poczytacie na Spider's Web:

REKLAMA

Gen V - Amazon zamawia 2. sezon

Biorąc pod uwagę popularność "The Boys", "Gen V" było pewnym hitem. Amazon nie zamierza więc zwlekać i kuje żelazo, póki gorące. Nie czeka na finał serialu, który pojawi się dopiero za dwa tygodnie i już zamówił 2. sezon. Nowa odsłona jest już w fazie rozwoju. Jak czytamy w opublikowanym na łamach Variety oświadczeniu szefa studia Vernona Sandersa:

Rozwijanie uniwersum "The Boys" z serialem tak odważnym jak "Gen V" było niesamowitą podróżą, tak dla nas, jak i naszych wspaniałych partnerów z Sony. Od pierwszej rozmowy z showrunnerkami Michele Fazekas i Tarą Butters, razem z Erikiem Kripke, Evanem Goldbergiem i Sethem Rogenem wiedzieliśmy, że "Gen V" będzie przesuwać granice. Jego bezkompromisowe podejście jest dokładnie tym, co pokochała publiczność i pomogło "Gen V" stać się najpopularniejszym serialem na Prime Video w ponad 130 krajach. "Gen V" jest najbardziej rozchwytywaną premierą serialu oryginalnego 2023 roku i jesteśmy podekscytowani, że nasza niesamowita obsada i ekipa będą kontynuować opowiadanie odważnych historii z jego świata.

REKLAMA
Gen V - Amazon Prime Video - The Boys

Mówiąc w skrócie: zgodnie z logiką sequeli w 2. sezonie "Gen V" należy się spodziewać, że będzie szybciej, więcej i zabawniej niż w pierwszej odsłonie produkcji. Szczegółów dotyczących fabuły nowych odcinków na razie (z oczywistych względów) nie ujawniono. Na ten moment nie wiadomo też, kiedy można się ich spodziewać.

Dotychczasowe odcinki "Gen V" obejrzycie na Amazon Prime Video. Kolejne będą pojawiać się co tydzień w piątki. Finał pierwszego sezonu serialu zadebiutuje na platformie 3 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA