Gra o tron. Pieśń lodu i ognia – najlepszy polski audiobook!
Audiobooki mnie nie przekonują. Jestem wzrokowcem i klasyczna forma książki jest dla mnie bardziej przystępna aniżeli słuchanie pojedynczego lektora wcielającego się we wszystkie postaci. Gra o tron. Pieśń lodu i ognia została jednak nagrana w tak atrakcyjny sposób, że nie da się koło niej przejść obojętnie. Tak powinno się robić audiobooki!

REKLAMA