REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Popularna Tiktokerka opowiedziała szczerze o reakcji rodziny na jej coming out: "Były wyzwiska"

Tiktokerka Izabela Zabielska postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami przykrym wyznaniem. Na wieść o jej coming oucie, rodzice Zabielskiej i najbliższa rodzina nie szczędziła jej bardzo przykrych słów. Zabielska podkreśliła, że słowa wypowiedziane przez najbliższych, bolą najbardziej.

12.01.2023
11:27
Iza Zabielska
REKLAMA

Niedawno syn Krzysztofa Skiby - Tytus opowiedział o swoim coming oucie na łamach "Repliki". 25-latek wyznał, że jest biseksualny, a z jego słów można było wyczytać, że Tytus mógł liczyć na wsparcie ojca - Krzysztofa Skiby. Jacek Braciak jakiś czas temu wyznał, że jego syn jest transpłciowy. Aktor publicznie powiedział: Miałem kiedyś córkę, teraz mam syna. Niestety, nie wszystkie osoby, które na co dzień są LGBT+ mogą liczyć na wsparcie swoich bliskich.

REKLAMA

Izabela Zabielska o reakcji rodziny na jej coming out. Padły mocne słowa.

Izabelę Zabielską śledzi na Tik Toku aż dwa miliony użytkowników. Nastolatka pokazuje na platformie swoją codzienność, gdzie dzieli się z rówieśnikami swoimi przemyśleniami. Już jakiś czas temu nastoletnia influencerka zdradzała, że jej rodzina nie może pogodzić się z jej orientacją. Teraz Iza wróciła do tego tematu w rozmowie z Pomponikiem. Dla dziewczyny najgorszy był brak rozmowy, a jedynie wyzwiska i przykre słowa rzucane przez najbliższych, m.in. jej mamę.

Było źle. Brak rozmowy był na porządku dziennym. Wchodziła na przykład mama do pokoju i były wyzwiska. To było najgorsze. Ja mogę znieść to, że w internecie ktoś powie, że jestem brzydka, ale jak od rodzica słyszysz, że jesteś zboczeńcem albo jesteś chora, że się tobą brzydzi. Od rodzica to moim zdaniem najgorsze, co można usłyszeć. Zawsze będę już miała w pamięci, że w jej oczach jestem obleśna

powiedziała Iza

"Żal będzie do końca życia"

REKLAMA

Żal do rodziny, który siedzi w dziewczynie jest ogromny. Tiktokerka podkreśliła, że nie wie, czy będzie w stanie wybaczyć swojej mamie tak pełne bólu słowa.

Zawsze będzie ten żal. Mam wrażenie, że on będzie już do końca życia - powiedziała smutno. Pod wideo, w którym Zabielska opowiedziała o reakcji rodziny na coming out, internauci wykazali się olbrzymią empatią i wsparciem dla tiktokerki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA