REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Jacob Elordi oskarżony o napaść na prezentera. Trwa śledztwo

Jacob Elordi to nazwisko, o którym w ostatnim czasie jest bardzo głośno, m.in. ze względu na film "Priscilla", w którym gra jedną z głównych ról. Najnowsze medialne doniesienia nie przysporzą dobrej prasy gwiazdorowi "Euforii". Ostatnio aktor miał napaść na jednego z producentów radiowych. Co się stało?

05.02.2024
16:01
Jacob Elordi
REKLAMA

Jacob Elordi jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk w aktorskim świecie. Niebawem do kina trafi film z udziałem 26-letniego gwiazdora w reżyserii Sofii Coppoli "Priscilla". Z kolei wcześniej aktor dał się poznać publiczności występując w takich produkcjach jak m.in. "Euforia" oraz "Saltburn". Ostatnie wydarzenie, o którym głośno jest w mediach, może przyczynić się do spadku popularności Jacoba.

REKLAMA

Więcej o serialu "Euforia" czytaj w Spider's Web:

Jacob Elordi: napaść na prezentera i producenta radiowego

Zagraniczne media, w tym The Daily Guardian, rozpisują się o rzekomym zaatakowaniu przez aktora producenta radiowego. Do tego zdarzenia miało dość w minioną sobotę, 3 lutego. Incydent miał miejsce w jednym z hoteli w Australii, na obrzeżach Sydney. Podobno Jacob napadł na producenta radiowego, Joshuę Foxa, prowadzącego show “The Kyle & Jackie O Show”.

Do napaści miało dojść w hotelu, gdy radiowiec usiłował nawiązać do viralowego mema, który związany był ze sprzedażą wody po kąpieli Jacoba Elordiego. To oczywiście nawiązanie do filmu "Saltburn". Pracownik KIIS FM zaczął ponoć przepytywać Jacoba odnośnie tego tematu. Pytania dziennikarza miały rozwścieczyć Jacoba Elordiego, co spowodowało kłótnię między zainteresowanymi stronami.

Cała wymiana zdań miała być nagrywana przez dziennikarza, co dodatkowo jeszcze bardziej rozsierdziło gwiazdora. Elordi kazał więc skasować nagranie. Gdy Fox uparcie podkreślał, że nic nie nagrywał, Elordi jeszcze bardziej się zirytował. Wówczas miał rzucić się na radiowca, a następnie pchnąć go na ścianę i dusić z rękoma na krtani.

Śledztwo jest w toku

REKLAMA

Jak podają media, australijska policja przyznała, że takie zgłoszenie miało miejsce. Potwierdziła też, że chodzi o Foxa i Elordiego. Na ten moment wiadomo, że dziennikarz radiowy nie odniósł poważniejszych obrażeń. Obecnie śledztwo jest w toku.

Na razie nie wiadomo też, czy Jacob Elordi weźmie udział w rozdaniu nagród AACTA. Główna ceremonia ma odbyć się 10 lutego. Rola w komedii "Saltburn" przyniosła gwiazdorowi nominację do nagrody dla najlepszego aktora drugoplanowego.

IDŹ DO SKLEPU
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA