REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Jeremy Renner wraca na plan. Ruszają zdjęcia do kontynuacji popularnego serialu

Jeremy Renner po rekonwalescencji wraca na ekrany i pojawi się w kolejnym sezonie popularnego serialu "Burmistrz Kingstown", gdzie gra główną rolę. To pierwszy projekt aktora od poważnego wypadku, któremu uległ na początku bieżącego roku.

30.12.2023
12:04
Jeremy Renner wraca na plan. Ruszają zdjęcia do kontynuacji popularnego serialu
REKLAMA

W styczniu 2023 r. sieć obiegła informacja, że Jeremy Renner uległ poważnemu wypadkowi, kiedy podczas odśnieżania swojej posiadłości aktor został przygnieciony przez ważący niemal 7 ton pług śnieżny, ratując swojego siostrzeńca. Renner złamał ponad 30 kości i z rozległymi obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Aktora udało się na szczęście uratować - w pierwszym wywiadzie po wypadku wyznał, że jego klatka piersiowa i twarz zostały odbudowane dzięki metalowym płytkom, które podtrzymują również zmiażdżony wcześniej oczodół, natomiast w jego nodze znajdują się tytanowe pręty. Szczęka Rennera podtrzymywana jest z kolei za pomocą gumek i śrub. Teraz wiadomo, że po długim okresie rehabilitacji aktor wraca na ekrany.

REKLAMA

Jeremy Renner wraca do serialu "Burmistrz Kingstown". Są pierwsze zdjęcia z planu

"Burmistrz Kingstown" to serial stworzony przez Hugh Dillona i Taylora Sheridana, w którym Jeremy Renner wciela się w główną rolę Mike McLusky'ego. Fani tytułu będą z pewnością zadowoleni, ponieważ produkcja dostanie kontynuację. Mały teaser i zakulisowa relacja pojawiła się na Instagram Stories Emmy Laird, odtwórczyni roli Iris - aktorka opublikowała zdjęcie z planu, na którym znajduje się wraz z Jeremym Rennerem. "To się dzieje. Powrót z moim ulubionym gościem w przyszłym tygodniu" - napisała. Oznacza to, że zdjęcia do 3. sezonu produkcji ruszą już w styczniu 2024 r.

 class="wp-image-2482771" width="541"
Jeremy Renner wraca na plan serialu "Burmistrz Kingstown"

Wygląda na to, że Jeremy Renner jest już także gotowy na powrót do innych projektów. Aktor, który wciela się w superbohatera Marvela Hawkeye'a, pojawił się na konwencie Phoenix Fan Fusion. Zapytany o swoją przyszłość w MCU zapowiedział, że jeśli Marvel będzie chciał, by ten wrócił do roli Clinta Bartona, to zgodzi się na to bez namysłu.

Zdjęcie główne: zrzut ekranu ze zwiastuna 2. sezonu serialu "Bursmistrz Kingstown" na YouTube.

REKLAMA

O Jeremym Rennerze przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA