REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Jeśli lubicie Snow Patrol, to na pewno znacie też Tired Pony

Ciężko nazwać Tired Pony supergrupą. Może, gdzieś w alternatywnej rzeczywistości, w której raczej spokojne granie gitarowe podbija serca tłumów to byłoby właściwe określenie. Nie zmienia to jednak faktu, że w Tired Pony znajdują się muzycy z bardzo uznanymi nazwiskami, a odpowiedzialny za wokal Gary Lightbody nadaje całości charakterystycznego dla Snow Patrol, wokalnego szlifu.

20.08.2013
16:42
Jeśli lubicie Snow Patrol, to na pewno znacie też Tired Pony
REKLAMA

REKLAMA

W końcu Gary Lightbody to wokal Snow Patrol, nie ma co się dziwić. Oprócz niego w kapeli znajdują się muzycy powiązani z R.E.M,  Editors czy innymi rozpoznawalnymi i uznanymi zespołami.

Wczoraj Tired Pony wydali nowy album zatytułowany "The Ghost Of The Mountain". Bardzo spokojny i stonowany, brzmiący trochę jak coś, co muzycy chcieli zrobić od dawna, ale coś ich powstrzymywało. Nie ma na nim przebojów, które podbiją listy, nie ma też jakiejś wielkiej melodyjności i świeżości.

Jest za to kawał przyjemnej, delikatnej muzyki ze wskazaniem na gitarowy pop i lekkimi, współgrającymi wstawkami elektronicznych dźwięków. Idealnej na wczesnojesienne wieczory.

REKLAMA

Warto też zapoznać się z pierwszym albumem Tired Pony, "The Place We Ran From", na którym królowało więcej folkowych, bardziej melodyjnych kawałków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA