REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Kevin Spacey wcieli się w człowieka uwięzionego w ciele kota

Filmów o zamianie ciał było w historii przynajmniej kilkanaście: "Zakręcony piątek", "Gorąca laska" czy - nomen omen - "Zamiana ciał", żeby wymienić tylko te z ostatnich kilkunastu lat. Filmu o facecie tkwiącym w ciele kota chyba jeszcze nie było. Postanowiono więc wypełnić tę lukę.

29.01.2015
11:02
Kevin Spacey wcieli się w człowieka uwięzionego w ciele kota
REKLAMA
REKLAMA

"Nine Lives" ("Dziewięć Żyć"), bo taką nazwę ma nosić to dzieło, będzie komedią o cierpiącym na pracoholizm biznesmenie, który w wyniku bliżej niesprecyzowanego wypadku zostaje uwięziony w ciele swojego kota. Nie wiadomo niestety, czy umysł kota trafi w tym czasie do ciała owego mężczyzny, choć jeśli miałbym się pokusić o jakąś prognozę, to obstawiłbym, że tak właśnie będzie. W końcu czy można sobie wyobrazić coś bardziej zabawnego?

house of cards murder
REKLAMA

Tym bardziej, że w roli głównej wystąpi Francis Underwood Kevin Spacey, a przecież szkoda byłoby stracić widok tego dystyngowanego aktora goniącego za kłębkiem wełny, skaczącego po meblach czy korzystającego z kuwety. Chociaż... w zasadzie to naprawdę może być zabawne.

Reżyserem "Nine Lives" będzie Barry Sonnenfeld, odpowiedzialny m.in. za "Facetów w czerni", "Rodzinę Adamsów" czy "Bardzo dziki Zachód". Scenariusz napiszą Daniel Antoniazzi oraz Ben Shiffrin. Film wyprodukuje EuropaCorp, studio należące do Luca Bessona. Data premiery jest na razie nieznana.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA