REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Rory i Lorelai Glimore powrócą. Netflix wskrzesi serial "Kochane kłopoty"

Netflix nie zwalnia tempa i bierze się za produkcję kolejnego serialu. Tym razem będzie to nowy sezon produkcji "Kochane kłopoty", zakończonej w 2007 roku. 

20.10.2015
9:22
Rory i Lorelai Glimore powrócą. Netflix wskrzesi serial Kochane kłopoty
REKLAMA
REKLAMA

"Kochane kłopoty" to komediowo-familijna produkcja opowiadająca o dwóch kobietach - nastoletniej Rory i jej matce, Lorelai Glimore, które są sobie niezwykle bliskie nie tylko jako rodzina, ale także jako przyjaciółki. Wspólnie przeżywają wszystkie szkolne i sercowe problemy oraz rozterki.

gilmore girls 3

Serial był emitowany od 2000 roku i doczekał się siedmiu sezonów. Jeszcze do niedawna wydawało się, że został on definitywnie zakończony w 2007 roku, niedawno jednak pojawiły się pogłoski, o możliwości jego powrotu na antenę. Plotki te okazały się tylko częściowo prawdziwe - "Kochane kłopoty" doczekają się nowego sezonu, jednak nie trafi on do telewizji, a do Internetu - za jego stworzenie i dystrybucję odpowiedzialny będzie Netflix.

Powrót "Kochanych kłopotów" będzie miał dość nieoczekiwaną formę - zamiast dwudziestu dwóch 45-minutowych odcinków (jak miało to miejsce w każdym z dotychczasowych sezonów) Netflix zamierza przygotować tylko cztery, za to trwające aż półtorej godziny każdy. W nowej odsłonie serialu pojawić się ma niemal cała oryginalna obsada, włączając w to oczywiście Lauren Graham i Alexis Bledel, czyli odtwórczynie głównych ról. Jedyną niewiadomą pozostaje ponoć Melissa McCarthy, która wcielała się w postać Sookie St. James.

Mimo wszystko to i tak wspaniała wiadomość, zważywszy na dotychczasowe zakończenie serialu. Niestety, nie było ono w żaden sposób satysfakcjonujące i nie wyjaśniało, jaka przyszłość czekała Rory i Lorelai. Teraz poznamy ich losy i - miejmy nadzieję - losy całej społeczności Stars Hollow.

REKLAMA
gilmore girls 1

Przypomnijmy, że w kwietniu tego roku Netflix zapowiedział także powrót "Pełnej chaty" - premiera serialu, pod nazwą "Pełniejsza chata", została zapowiedziana na rok 2016.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA