REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Powstanie nowy sezon kultowego serialu "Pełna chata"

To już oficjalne - szykuje się powrót serialu "Pełna chata". Tym razem nie trafi on jednak do telewizji, a do Internetu - produkcję trzynastu nowych odcinków zamówił Netflix, odpowiedzialny za stworzenie takich produkcji jak "House of Cards" oraz "Orange is the New Black".

21.04.2015
10:12
Powstanie nowy sezon kultowego serialu Pełna chata
REKLAMA
REKLAMA

Nowa odsłona serialu ma nosić tytuł "Fuller house" ("Pełniejsza chata"). Produkcją ma zająć się zespół z Jeffem Franklinem na czele, który pracował przy oryginale. Netflix zamówił od razu cały sezon - jeżeli będzie on cieszył się spodziewaną popularnością, najprawdopodobniej powstaną kolejne. W obsadzie znajdzie się wielu aktorów, którzy wystąpili w poprzednich sezonach "Pełnej chaty". Pewny jest udział Candace Cameron Bure ( D.J. Tanner), Jodie Sweetin (Stephanie Tanner), Andrei Barber (Kimmy Gibbler) i Johna Stamosa (wujek Jesse). Są spore szanse na to, że gościnnie pojawią się także Bob Saget, Mary-Kate i Ashley Olsen, Dave Coulier oraz Lori Loughlin.

REKLAMA

Emitowana w latach 1988-1995 "Pełna chata" doczekała się 192 odcinków. Polska premiera miała miejsce w roku 1992. Głównym bohaterem serialu jest młody wdowiec wychowujący trzy córki, Danny Tanner (Bob Saget), który nie mogąc sobie poradzić z niesfornymi dzieciakami, prosi o pomoc swojego szwagra oraz dawnego szkolnego przyjaciela.

Premiera "Fuller house" została zapowiedziana na 2016 rok.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA