REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Królewna Śnieżka" powróci! Disney stworzy nową aktorską wersję swojej animacji

Tego się można było spodziewać, patrząc na to, co ostatnio zapowiada Disney i co już mieliśmy okazję obejrzeć. Po "Kopciuszku", nadchodzącej "Pięknej i Bestii" czy "Aladynie", przyszedł czas na "Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków". Jak się okazuje, za jakiś czas będziemy mieć okazję obejrzeć aktorską wersję tej opowieści.

02.11.2016
10:59
"Królewna Śnieżka" powróci! Disney stworzy nową aktorską wersję swojej animacji
REKLAMA
REKLAMA

Wersję animowaną tej bajki o niewinnej królewnie, która stała się ofiarą swojej złej macochy Disney wyprodukował ponad blisko 80 lat temu, bo w 1937 roku. Sam film animowany się nie zestarzał, podobnie jak i inne z tej serii, ale Disney od kilku lat przywraca swoje animacje w nowej, odświeżonej i aktorskiej wersji. Jak na razie obejrzeliśmy "Kopciuszka", który okazał się udanym widowiskiem. W przyszłym roku czeka nas seans "Pięknej i Bestii" z Emmą Watson i Danem Stevensem w rolach głównych.

REKLAMA

Kiedy możemy spodziewać się "Królewny Śnieżki" na ekranach kin? Tego na razie nie wiadomo, tak jak i nie wiadomo, kto miałby zagrać tytułową rolę. Sądzę, że Rooney Mara, mimo swoich ponad 30 lat, sprawdziłaby się wyśmienicie. Zapewne niedługo poznamy pierwsze hollywoodzkie typy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA