REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Wideo

Książulo nagrał test kebaba. Po jego filmie przed budką ustawiła się gigantyczna kolejka

Po opublikowaniu materiału na YouTubie Książulo udostępnił zdjęcie z miejsca, gdzie dzień wcześniej nagrywał recenzję kebaba. Youtuber udowodnił tym samym, że jego rekomendacje mają moc - świadczy o tym kolejka ludzi, która ustawiła się przed budką na krakowskim Kazimierzu.

06.01.2024
12:00
Książulo nagrał test kebaba. Po jego filmie przez budką ustawiła się gigantyczna kolejka
REKLAMA

Książulo święci obecnie triumfy. Youtuber, znany z testowania najgorszych kebabów, najniżej ocenianych pizz, najlepszych potraw chińskich czy najostrzejszych burgerów przekroczył niedawno próg 1 mln subskrypcji, stając się jednym z najpopularniejszych twórców z contentem jedzeniowym. Jego filmy, które zgarniają średnio kilkaset tys. wyświetleń, są szczerą opinią o lokalach gastronomicznych w całej Polsce i wygląda na to, że widzowie Książula chętnie korzystają z jego rekomendacji. Udowonił to film z testem krakowskich kebabów, który pod koniec tygodnia pojawił się w serwisie YouTube.

REKLAMA

Do budki z kebabem polecanej przez Książula ustawia się gigantyczna kolejka

W swoim najnowszym filmie Książulo opublikował test kebabów z 3 miejsc w Krakowie. Jednym z nich była niepozorna budka na krakowskim Kazimierzu. Tego typu miejsc przy Okrąglaku, gdzie sprzedawane są słynne zapiekanki, jest sporo, jednak po filmie Książula "Kebab u Aliego" stanie się z pewnością jedną z najbardziej obleganych i to właśnie ona będzie metą wielu imprezowiczów z Krakowa.

O jedzeniu przeczytasz więcej na Spider's Web:

Książulo opublikował opinię o kebabie z "Kebaba u Aliego", którego ocenił najlepiej wśród wszystkich testowanych w materiale. Wziął pod uwagę składniki, ich jakość oraz cenę:

Naprawdę jest to całkiem niezłe. I mamy tutaj za 15 zł kebaba, w którym ogólnie jest sporo składników - kraftowy kurczak, (...) kapusta czerwona, kapusta biała, jest ogórek, jest cebula, jest trochę sera. No uważam, że za 15 zł to jest mega uczciwy kebab ogólnie

- skomentował.
Test kebabów na kanale Książula

Następnego dnia youtuber opublikował na portalu X zdjęcie z podpisem "u Aliego dymy", gdzie widać sporą kolejkę osób, które czekają na rekomendowanego przez niego kebaba. Można spekulować, czy to skutek materiału Książula, czy po prostu ludzie, jak to zwykle bywa w piątkowy wieczór, szukają miejsca, gdzie będą mogli szybko zjeść. Pewnym jest, że dzięki opinii youtubera, który cieszy się zaufaniem wśród widzów, "Kebab u Aliego" stanie się jednym z popularniejszych miejsc na krakowskim Kazimierzu.

REKLAMA
Kolejka pod "Kebabem u Aliego"

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA