REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Lady Gaga wyląduje w grze "Fortnite". Piosenkarka nawiązała do viralowego wpisu

"What's fortnight" - zapytała kilka lat temu Lady Gaga. Dziś piosenkarka nie tylko wie, że popularna gra to "Fortnite", ale również... sama w niej zagra, o czym poinformowała w swoich mediach społecznościowych.

21.02.2024
11:14
lady gaga fortnite festival
REKLAMA

"Fortnite" to internetowa gra survivalowa z gatunku battle royale, w której gracze zrzucani są w różnych miejscach na mapie, a następnie biorą udział w wielkiej bitwie. Zadaniem graczy jest wyeliminowanie innych uczestników rozgrywki przy wykorzystaniu odnalezionej broni i innych przedmiotów rozproszonych na mapie. Wygrywa ten, kto jako ostatni zostanie przy życiu na koniec gry. Jeśli do tej pory nie mieliście pojęcia, czym jest "Fortnite", nic się nie dzieje - Lady Gaga również nie znała tej gry do tego stopnia, że przekręciła jej nazwę z "Fortnite" na "Fortnight", co w 2019 r. stało się viralem. Teraz piosenkarka nie tylko już wie, o co chodzi w popularnej rozgrywce, ale również sama się w niej znajdzie.

REKLAMA

Lady Gaga zagra swoje popularne hity w grze "Fortnite Festival"

Na portalu X pojawił się wpis Lady Gagi, w którym potwierdziła swój udział w grze "Fortnite Festival", przypominając swój komentarz z października 2019 r. "Fortnite Festival" to nowa gra muzyczna w stylu Guitar Hero, w której można wykonywać przeboje popularnych artystów, a składa się ona z dwóch trybów: na Main Stage gracze mogą założyć zespół i grać do utworów, a na Jam Stage - miksować znane piosenki.

REKLAMA

Z tej okazji już niebawem będzie można wybrać skórkę Lady Gaga, dzięki której gracze będą mieli możliwość wcielenia się w swoją idolkę i wykonania na instrumentach jej największych przebojów, takich jak "Poker Face", "Bad Romance" czy "Alejandro". "Fortnite Festival" rozpoczął się 9 grudnia i od tego czasu wydano skórki takich artystów jak The Weeknd, Marshmello, Travis Scott, Bruno Mars, Eminem czy Ariana Grande. Lady Gaga dołączy do wydarzenia już 22 lutego w ramach drugiego sezonu trybu Rhythm.

Lady Gaga w grze "Fortnite"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA