REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Polski show komediowy zdetronizował "Fallouta" na Amazonie. Ale tylko na chwilę…

Wygląda na to, że na "Fallouta" nie ma mocnych. Nawet Polacy nie są w stanie sobie z nim poradzić. A przynajmniej nie w dłuższej perspektywie. Na chwilę udało się to jednak rodzimemu show komediowemu. Ale teraz adaptacja popularnej serii gier wideo znowu króluje na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video.

11.05.2024
9:08
lol amazon prime video co obejrzeć najpopularniejsze
REKLAMA

To było bardzo krótkie zwycięstwo, ale to pierwszy raz od premiery "Fallouta" 11 kwietnia, kiedy to adaptacja popularnej serii gier wideo oddała pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video. W końcu już po 16 dniach od momentu udostępnienia produkcja stała się drugim najchętniej oglądanym serialem w historii platformy (pierwszym wciąż pozostaje "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy"). Nic więc dziwnego, że nawet polski show komediowy nie ma z nim szans. Przegrywać z takim przeciwnikiem to żaden wstyd.

"Fallout" (obejrzycie go TUTAJ), zanim stał się hitem komercyjnym, był już sporym sukcesem artystycznym. Na Rotten Tomatoes posiada przecież 93 proc. pozytywnych recenzji. W kategorii serialowych adaptacji gier wideo lepszym wynikiem (96 proc.) może pochwalić się jedynie "The Last of Us". Produkcja Amazon Prime Video to rzeczywiście olśnienie. Dlatego użytkownicy platformy od wielu już tygodni nie mogą się od niej oderwać. 2. sezonowi "LOL: Kto się śmieje ostatni" wciąż więc należy się uznanie, za to, że na chwilę przejął pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych w serwisie.

REKLAMA

Amazon Prime Video - co obejrzeć?

Od początku zresztą wiadomo było, że 2. sezon "LOL: Kto się śmieje ostatni" (do obejrzenia TU) stanie się hitem. Raz: użytkownicy Amazon Prime Video uwielbiają polskie produkcje. Dwa: to nowa odsłona rodzimego przeboju platformy. Poprzednia szybko serwis podbiła i bardzo długo nie schodziła z pierwszego miejsca zestawienia najpopularniejszych tytułów. Na marginesie warto dodać, że w nowych odcinkach program wciąż trzyma wysoki poziom.

LOL: Kto się śmieje ostatni - Amazon Prime Video - co obejrzeć?

Zasady się nie zmieniły. Uczestnicy wciąż muszą rozbawić innych, samym się przy tym nie śmiejąc. O to ostatnie dba uważny Cezary Pazura, który obserwuje celebrytów na licznych monitorach, zawsze trzymając w pogotowiu żółtą i czerwoną kartkę. Na ekranie pojawia się mnóstwo nowych twarzy, choć przecież do programu powraca Adam Woronowicz. Nikt tu się nie obija. Wszyscy od samego początku wyciągają ciężkie działa, aby wyeliminować konkurentów. Widzowie ewidentnie dzielą z nimi poczucie humoru, bo 2. sezon "LOL: Kto się śmieje ostatni" od czasu swojej premiery dumnie gości na podium listy najpopularniejszych tytułów Amazon Prime Video.

"LOL: Kto się śmieje ostatni" przez większość czasu, tak jak teraz, okupuje drugie miejsce zestawienie. Niedługo po premierze trzeciego i czwartego odcinka przejął jednak najwyższy stopień jego podium. Po minionym poniedziałku oddał je jednak ponownie "Falloutowi". Być może polski program zaraz serial wykopie z tego szczytu, bo przecież w piątek pojawiły się jego finałowe epizody. Kto wygrał? O tym musicie przekonać się już sami.

Więcej o "LOL: Kto się śmieje ostatni" poczytasz na Spider's Web:

Prócz "Fallouta" i "LOL: Kto się śmieje ostatni" czasem użytkowników Amazon Prime Video w naszym kraju zawładnęła nowość platformy. "Na samą myśl o tobie" to adaptacja fanfika o Harrym Stylesie, który aktualnie zajmuje trzecie miejsce najpopularniejszych tytułów dostępnych w serwisie. A co jeszcze oglądali Polacy w tym tygodniu?

REKLAMA

Amazon Prime Video - TOP10 najpopularniejszych tytułów:

 1. Fallout
 2. LOL: Kto się śmieje ostatni
 3. Na samą myśl o tobie
 4. Farma Clarksona
 5. Córka króla moczarów
 6. Bilet do raju
 7. Ostatni samotnik
 8. Fuks 2
 9. Reacher
 10. Road House
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA