REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dodatkowy koncert Loreen w Polsce! Zwyciężczyni Eurowizji wystąpi jeszcze w te wakacje

Loreen, zwyciężczyni tegorocznej edycji Eurowizji, niebawem pojawi się w Polsce i to nie tylko w ramach swojej trasy koncertowej. Artystka wystąpi bowiem na Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach podczas Koncertu Przebój Lata Radia ZET i Polsatu.

18.07.2023
11:03
Dodatkowy koncert Loreen w Polsce! Zwyciężczyni Eurowizji wystąpi jeszcze w te wakacje
REKLAMA

Reprezentantka Szwecji na 67. edycji Eurowizji, która w tym roku zwyciężyła konkurs i to właśnie na jej ręce złożono kryształowy mikrofon, ma już zaplanowaną swoją trasę koncertową - The Tatoo Tour 2023. Wokalistka wyruszy w Europę 7 listopada, koncertując po drodze w Irlandii, Anglii, Holandii, Belgii i Niemczech, aż w końcu 16 listopada pojawi się w warszawskim klubie Stodoła. Okazuje się jednak, że nie będzie to jedyny występ zwyciężczyni Eurowizji w Polsce. Loreen pojawi się bowiem jeszcze tego lata na Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach i wystąpi na scenie w ramach Koncertu Przebój Lata Radia ZET i Polsatu.

REKLAMA

Loreen wystąpi na kieleckim festiwalu w ramach Koncertu Przebój Lata Radia ZET i Polsatu

Zwyciężczyni 67. edycji Eurowizji zawita w tym roku do Polski aż dwukrotnie. Zanim pojawi się w Warszawie w ramach swojej trasy koncertowej, jeszcze wcześniej zawita do Kielc, gdzie wystąpi podczas Koncertu Przebój Lata Radia Zet, który odbędzie się 26 sierpnia na scenie Kadzielni. Obok Loreen tego wieczoru wystąpią także Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Ray Dalton, Nea oraz Alvaro Soler.

Na festiwalu odbędzie się także konkurs, w którym 10 artystów będzie walczyć o najlepszy wakacyjnych hit. I to nie koniec eurowizyjnych nawiązań - na scenie zmierzą się bowiem ze sobą nie tylko bryska, Smolasty czy Margaret, ale również Blanka, tegoroczna reprezentantka Polski na 67. edycji konkursu Eurowizja.

REKLAMA


REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA